Vysoký krvný tlak!

NASICKY

Moj kolega mal problem s tlakom. lezal istu dobu i v Handlovskej nemocnici a spomínal, ze okrem spravnej diety začal užívať i výťažky z huby Reishi.
Ojej vlastnostiach a moznostiach znizovania tlaku si mozež prečítat zaujímavý článok tu:

reishi.fm.site90.com

reishi.fm.site90.com
zdravie.kraus.comxa.com

Viac info o možnostiach liečby hypertenzie získaš určite i tu:
zdravie.kraus.comxa.com

bubinko83

vie mi niekto povedat ake su prejavy extremne vysokeho tlaku napr.180/120 ? A ako sa človek citi vtedy ? Dakujem

zuzic

bubinko no tak to ti uz nepomozem:( ale povedz lekarovi o tych liekoch, ze si ich vysadila lebo ti nerobili dobre a nejak sa dohodnete:)) no...ja zas idem az ked je moc zle lebo ja sa ani nevychystam:( ak to nema nejaky akutny priebeh tak sa dokazem rozhodovat aj tyzdne ci mam ist...

bubinko83

moj muž je flegmatik jak hovado asi to bude tym,že on si z ničoho nerobi tažku hlavu kdež ja zo všetkeho.Potom mam stres a nasledne z toho vysoky tlak.Proste mam taku povahu a sama to neviem zmenit.A ked idem k lekarovy už 2 dni predtym mam z toho bruchabolenia ako sa bojim čo zase bude.No a potom to tak aj vypada.

zuzic

tak nevyskakuje mi zas tak velmi, ale mam ho vyssi ako normalne aj niekedy citim ten stres ze sa mi hlava zakruti aj tak ale to mam v povahe ze som ustresovana u doktorov za to nemozem...kym sa dotrepem k nejakemu trva to velmi dlho kym sa rozhodnem:) skus nad tym tak nerozmyslat ze mas vysoky skus sa nad tym menej zamyslat mozno to trochu pomoze. ja si mylsim ze ano je to v hlave ale nemyslim si ze nejaka velka porucha to je...ale ked chces navstiv psychologa a ten povie:)
inac to tak byva:) to je ako s chudnutim niekto sa moze prezierat kolko chce a nic nepriberie a niekto si da kusok sladkeho a priberie:)

Denz

bubinko- je to o tom ake ma clovek predispozicie a kvalitu genov.
Niekto fajci a dozije sa 80 rokov a niekto sa zdravo stravuje a dostane rakovinu.

bubinko83

A najlepšie na tom je ,že moj manžel vypije denne asi 5 kav,fajči,zdravu stravu nevidel ani vo sne a tlak ma 100/60.Super nie? Tak očom to je?

bubinko83

zuzic,aj tebe vždy vyskakuje tlak?Aky mavaš?Ja by som skor skusila holtera na meranie na 24 hod.Inak ja som celkovo dost vystresovana stale.Už som rozmyšlala navštivit aj psychiatra,lebo vyšetrenia mam všetky dobre.Asi to mam len v tej makovici.