Vysoký krvný tlak!

Help

Chce to cas .....liecis sa a to je fajn.
Zarad do zivota aj sport a relax a obmedz to co som ti opisal nizsie.
Ak nestupa je to uz dobry signal si myslim.
Kup si ten alicin k tomu.

bubinko83

mam porobene vyšetrenia aj interne a liečim sa na zvyšenu funkciu štitnej žlazy a na panicku poruchu s depresiou.Interne mam ok.

Help

bubinko- 7 obmedzení aby sa vám nezvýšil krvný tlak 1. Obmedzte soľ a sodík! 2. Zanechajte fajčenie! 3. Vystríhajte sa stresu! 4. Cvičte! 5. Menej kofeínu a alkoholu! 6. Znížte svoju hmotnosť! 7. Nevysadzujte lieky!
www.zdravie.sk

bubinko83

co je v norme tych 90? No ja taky tlak ale nechcem som nan privelmi mlada a pri tych liekoch čo uživa.Ved to je nemyslitelne.To neexistuje na to nič prirodne okrem cesnaku.Nechuti mi každy den cesnak.A tak som ho mala rada a takto som si ho sprotivila,lebo ho jem furt kvoli tlaku a nič:((( Stale mi skače hore dole.

bubinko83

no nik mi neporadi???:((( JA mam ten vrchny tlak ok a aj pulz sa už stabilizoval.Ale ten spodny mam stale okolo 90 a vadi mi to.

bubinko83

vedeli by ste mi niekto poradit nejaky vitaminovy doplnok na cievy a vysoky krvny tlak? Liečim sa na panicku poruchu a depresiu,uživam aj lieky na tlak a magnezium.Ale napriek tomu mam tlak niekedy zvyšeny.Co by ste mi radili?