Vysoký krvný tlak!

monica gazpio

Keď už raz máte vysoký tlak jesť cesnak vám nepomôže pokiaľ nebudete pravidelne brať lieky, zdravo sa stravovať, obmedziť solenie a keď už ochutiť tak iba bylinnými zmesami. Jedno druhé by sa malo vzájomne dopĺňať myslím tým lieky, zdravá strava a poprípade výživové doplnky. Nič netreba podceňovať. Prajem Vám úspešné zníženie krvného tlaku.

juraj100

na vysoky tlak uz dlhodobo uzivam caj JIAOGULAN (patlisty zensen), tlak mam viditelne lepsi a sa aj citim lepsie.

informacie najdete na www.jiaogulan.sk

agina

pesinka skus ajurvedske caje z Himalaji, dostat ich v kazdych dobrych cajovniach, jeden stoji 150,- a su v takych modrych krabickach.Vraj dobre zaberaju.

pesinka55

prosim vas poradi my niekto??? hladam cinsky caj na bysoky tlak prosim ak vieto daco tak napiste do emailu dakujem

pavol

ahojte vsetci ja mam 17 rokov asik pred 7-8 mesiacmi som prestal sportovat myslim na bycikli a tak lebo som spoznal dievca ktore milujem ale zacali sme si uzivat a po case sme si uzivali dost casto lebo sa nam to zapacilo uz skoro dve mesiace som slaby a asi 2-3 tyzdne ma picha srdce no teraz ma picha uz aj ked pohnem z lavou rukou a pichne ma aj v ruke niekedy som dost vysoky 183cm rychlo som vyrastol a mam krivu chrbticu ktora ma tiez boli napriklad ked zazyvam pichne ma pri a pod srdcom rano ked vstaem a idem do skoly je mi na odpadnutie a zo skoly ked sa vratim som uplne malatny slaby a srdce ma picha castejsie picha ma aj v zadu na chrbte pod lopatkou praskaju mi klby a mam rychly tep asik 89 oderou za minutu ale v pokoji a v kuse som unaveny a slaby chce sa mi spat bol som na internom a doktor mi povedal ze som presexovany a vsak ja si myslim ze som uz dost odychoval a ze by mi malo byt lebsie co nie je a este aj niekedy rano kde vstanem a den pred tim som sa nejako dost unavil to uz staci aby som povysavala dom mam aj len rano hnacku prosim vaas velmi vas prosim odpiste skuste mi poradit uz som s toho aj nervozny a teraz mam aj zo skoly stres ale hlavne je to ta vyčerpanost zo sexu viem to pretoze to citim ale uz asi 3 tyzdne som nesexoval dakujem vaam velmi pekne z pozdravom pali z kosic

ahojky

krista 1, vyskúšala som a po troch týždňoch cítim veľké zlepšenie, dúfam, že to vydrží. Snažím sa aj relaxovať + prechádzky.

aloe

ASTERIX:moja čerstvá skúsenosť s vysokým tlakom: piť Aloe vera gel a Garlic-Thyme/cesnak s tymiánom/ Po mesiaci nastali zmeny k lepšiemu,druhý mesiac sa čudovala aj pani doktorka.Nie je to chémia, sú to prírodné produkty, nemajú nežiadúce účinky, takže je to bezpečné.A nepáchneš,aj keď je tam cesnak-sú to tabletky.duratnakatka@zoznam.sk

karlam

Ja som začala užívať každé ráno 1nadrobno pokrájaný strúčik cesnaku zaliaty vo veľkej lyžici olivovým olejom. Zapila som to pohárom vody.Problém je, že asi 1-2 hodiny som páchla cesnakom. Potom to prešlo. Treba pridať aj pohyb, prechádzky. Aj grepová šťava a medvedí cesnak sťahuje tlak.

krista 1

Súhlasím s tým, že správnou výživou je možné vysoký tlak zharmonizovať. Nie som príliš odborník, ale v rodine máme vyskúšanú liečbu pomocou prírodných prípravkov a naozaj pomohla. Nepamätám si presné dávky, ale otec užíval LKVB6, Cesnak s petržlenom /pozri podrobnejšie na -odkaz odstránený- a k tomu čaj Alvisan z lekárne. Tlak má už v pohode a ešte aj schudol asi 7 kg.