Vysoký krvný tlak!

carmelo5145616

HMMM, poradim ti jedno,cesnak a cibulu.V prirode a hlavne v zelenine a ovoci je tolko liekov,clovek ani sam netusi.Takze jednoznacne,cesnak,tak 3-5 strukov na hrianku s maslom na ranjky,hmm delikatesa,ale nezabudni si umyt zubky:P

lucka

na vysoký krvný tlak je dobrý surový cesnak ! Skús 1-2 strúčiky denne, nakrájať nadrobno a pridať si do stravy.

seo

ja mam vysoký tlak od 12 tich rokov (vtedy mi ho zistili 150/90),bral som Enap,bol som na 350 tich vyšetreniach a tlak mám stále 150/90,niekedy 120/90,130/90,som stresák,ako delo
niekedy mi ide hlavu roztrhnúť,mimochodom teraz mám 22 rokov, ak niekto má nejakú radu napíšte , seriózne
Ďakujem

taja

pre PAULI23.
Mohla by si prosim uviest ake prirodne antidepresiva si uzivala, pretoze moj vyvoky krvny tlak sposobuje vo vacsej miere stres. Vdaka

taja

Ahojte, tiez mam vysoky krvny tlak, lekar mi predpisal liek TARKA. Berie sa 1x za 24 hodin a nemam problemy, ktore popisujes.

pauli23

Ahoj aj j a som mala tiež také problémy´, pomomohli mi prírodné antidepresíva, dobre sa mi spalo a stres ktorý k vysokému tlaku pomáha bol preč. odporúčam!! pomohla mi aj dovolenku jednoducho oddych a jedla som v najhoršiom trimepranol. a popri tom cesnakové tabletky. žiadna káva, cigarety, prudké pohyby. sprav si úplnú pohodu