milenky...chlapy čo si o nich myslite?

Sasenkaa

Furia..no ver tomu,ze radsej budem ta "hlupa ovecka" a budem mat 1 auto 1 byt na ktory som si zarobila sama ako keby mi to mal kupovat chlap s ktorym ani normalny vztah nemam...a ver tomu ze takyych "hlupych oveciek "je vela ale aspon si vazia same seba.

AdamKrt

fúúria: si zena, ktoru si muz vydrziava za peniaze a tak sa aj tu prezentujes.

Najstarsie remeslo na svete. Obhajuj si to, ako chces... :)

Mysli si co chces o mojom stave, ale Tvoj stav to nezmeni :)

AdamKrt

V niektorych krajinach existuju nabozenstva, kde nevernikov dokonca ukamenuju... Nie, zeby to clovek schvaloval, ale kludne by som bral, keby nevera bola trestnym cinom. Niektori ludia totiz nevedia, co by robili od dobroty a myslia si, ze moralne a eticke hodnoty hadam dnes uz platit nemusia a asi ako osol potrebuju dostat klapky na oci...

fúúria

Sasenka
ja som bola uz pred tym financne zabezpecena, podnikame obidvaja, takze na milenca po financnej stranke nie som odkazana. ale ked ti kupi lepsie auto ako mas a väcsi a krajsi byt ako mas, no neprijmi to!! a preco by som nemohla mat 2 byty a 2 auta??
to moze povedat len hlupucka ovecka.
milenka.x
ja som ho uz v predoslom prispevku podozrievala zo staromladenectva:-)

milenka.x

nevie ale určite niečo tuši lebo ju už nemusi v posteli presviedčat aby spolu spali.a myslim že normalnej žene to zapali..idem ja offf kecneme zajtra

AdamKrt

milenka.x: jedna taka ako Ty sa mi podsuvala. Davala mi neslusne navrhy, na to, ze ma vobec nepoznala. Trvalo dost dlho sa tej osoby zbavit, aby dala pokoj. Mala dlhe vedenie, ze NIE, znamena NIE a nie kazdy chlap za vidinou sexu opusti svoju priatelku, aj ked som mal vtedy nejake mensie nezhody.

lilyoff

Ja sa priklanam na stranu Adama.Ako ste sa tu do nho pustili,ale no.Zeny ved ked chcete byt na cely zivot ta druha nikto vam nebrani.Ale potom sa necudujte ked si o vas ludia myslia podobne veci ako Adam

Sasenkaa

Milenka.x.. Vies ja si myslim jedno,ak ma muz milenku tak je to isto poznat aj doma medzi muzou tou "troubou" manzelkou a dietatom/detmi..ak svoj vsetok volny cas travi s tebou ako si pisala tak na ukor toho dietata a casu kt.mohol stravit s nim.Tak bolo by trosku ohladuplne keby ste brali na vedomie aj to dieta ked uz nie manzelku dotycneho a nie len svoje zaujmy.

18hvizd

..ludia...uz sa nehadajte..:-))

Adamkrt.nebud taky kriticky...vies,ako sa hovori..nikdy nehovor nikdy...a nieco pravdy na tom je,tak pribrzdi