milenky...chlapy čo si o nich myslite?

fúúria

Sasenka
a co je na tom take smutne? mne to pride celkom fajn.
a co si myslis o manzelkach? ved v konecnom dosledku su tiez take "milenky". ruku na srdce! ktora zena by spavala so svojim manzelom, keby jej nedaval vyplatu?? haaa? no ktora?
ziadna!!!

AdamKrt

Pardon, teraz hovorili, ze v trnavskom a bratislavskom kraji je najviac syfilisu a taktiez sa nekontrolovane siri HIV.

milenka.x - len si ospravedlnuj, ze chlap, ktory sexuje s inou Ta ma ako butlavu vrbu a zensku na posexovanie, ked mu zena neda.

AdamKrt

lilyoff:

beriem to tak, ze co je cudzie, to je tabu. To ako keby som kradol susedovi z domu, len preto, ze ma otvorene dvere.

Raz, ked je niekto slobodny, zenaty - tak ma partnerku/priatelku.

a/ je to bezcharakterne
b/ ohrozuje tak zdravie a zivot partnera /HIV, AIDS, kvapavka, syfilis atd/
c/ ohrozuje aj zdravie a zivot ich deti
d/ rozbija manzenstvo - rodinu, zakladny stavebny kamen statu,
e/ prispieva k sireniu chorob na dalsie osoby /jedna milenka, dve, tie maju tiez este niekoho/
-----------
Prave teraz ma ist na STV1 v TV novinach reportaz o sireni syfilisu tusim v trencianskom kraji...

milenka.x

sasenka,to čo si napisala nema logiku.prečo by chlap riskoval svoje manželstvo koly milenke keby ju nemal rad.tak keby išlo o platenie najde si babu na jednu noc bez platenia,na pokeci ich ma plnu rit...tak prečo sa stale vracia k tej jednej?

fúúria

Sasenka
ja o to nestojim, zit na novo s muzom v spolocnej domacnosti.
a ci si ma vazi? samozrejme, ze ano. nase stretnutia nie su len o sexe.
a iste, v bordeli muz zaplati slapke par supiek, no milenku si vazi viac. napr., auto, byt a veci s tym suvisiace...

milenka.x

adamKrt-to nie ja sa nijako neospravedlnujem ja nič nelutujem a budem v tom pokračovat dalej lebo mi to takto vyhovuje.ja nemienim nič menit len preto že nejaky chalan na nete napisal že my milenky sme bravčove polky...keby mal doma to čo chce a to čo mu žena nedava nešiel by za mnou!!!!!!dokonca pride aj vtedy ked sa chce len porozpravat...

Sasenkaa

moj nazor je taky ze muz si svoju milenku nevazi!!!keby si ju vazil a lubil ju tak s nou chce normalny vztah..a jasne,ze do bordelu nemusi ist ked natrafi na zenu ktorej za sex platit nemusi a vie,ze vzdy bude po ruke.

milenka.x

furia maš pravdu ani ja nežiadam aby opustil ženu,dieta a žil somnou...určite ste sa so svojim bavili o tom prečo ma teba,ako milenku...