milenky...chlapy čo si o nich myslite?

milenka.x

lilyoff.......nie je to tak že na vine za rozpad manželstva su obaja?ked je chlap taky čo sa otača za každou suknou,na čo si ho dotyčna brala.a ked je žena taka čo ma stale "migrenu"čo čaka od muža?že bude ferovy?chlapovi doma asi dačo chyba ked hlada inde...

AdamKrt

Ake city ? Ak vie, aky je to clovek, tak nemoze mat k nemu ziadne city, skor len mozno tak hormonalne poblaznenie.

A ak su aj city, existuje nieco aj rozum, ktory dokaze vladnut. Staci len trochu sebazaprenia.

milenka.x

adamKrt....akože je ta milenka uboha stvora...jej to može byt ukradnute cela jeho rodina,pokial by mu nedala ta dala by mu druha...

lilyoff

milenka.x

A podla mna nieje ospravedlnenie ani to ze to vo vztahu neklape,ked to neklape nech to najskor skonci potom nech nahana ine a basta :-)

Ked mu zena nevyhovuje,nech ju opusti a nie podvadza!To je ubohe,nie?Ked uz sa raz ozenil nech sa sprava ferovo.
A ved pripad od pripadu sa to lisi,aj zena moze mat rozne dovody mozno len jemu prestala vyhovovat,mozno si prestali obaja rozumiet.To je u kazdeho ine.Ale vo vseobecnosti taki chlapi su pre mna nic

milenka.x

chlapy a kde ste nechali tu manželku?manželku ktora svojmu mužovi v posteli hadze vyhovorky,mam migrenu a podobne?ta neni na vine?ved prečo by si potom muž hladal milenku keby mal doma to čo chce?a to čo ako normalny chlap potrebuje?????

lilyoff

A ja si stojim za tym,ze za to moze chlap.Keby sa okolo toho mojho motal aj cely harem krasavic on si je zodpovedny za svoje konanie a vie co robi.Nieje to pekne.A podla mna nieje ospravedlnenie ani to ze to vo vztahu neklape,ked to neklape nech to najskor skonci potom nech nahana ine a basta :-)

lilyoff

Adam v niecom suhlasim ale netreba ich hadzat do vsetkeho vreca .)
je rozdiel ked to ta milenka robi len pre zabavku alebo ked su v tom aj nejake city,tie sa tazko ovladaju

AdamKrt

V prvom rade je chrapun chlap, co nieco take vlastnej manzelke urobi. V druhom rade, ak vie dana zena, ze si zacina so zenatym chlapom, tak je tiez na podobnej urovni. Uboha stvora...