milenky...chlapy čo si o nich myslite?

sya

mala som 18 on mal 30, jasne zenaty... bol moj prvy, takze urcite som sa zamilovala... on miloval svoju manzelku a svoje dieta... to bolo tabu, nikdy sme sa o tom nebavili naco... len som vedela, ze su... stretavali sme sa kazdy den, volali hodiny denne... nebolo to len o sexe... aj ked len na 5 min cestou okolo tak sa zastavil... prisiel vdzy, ked som to aj ja potrebovala a za par minut... po case som si zacala uvedomovat, ze to nieje dobre co robim a tiez som vedela, ze niesom len ja a jeho manzelka, tak som si po troch rokoch nasla single chalana... trvalo to 2 roky, co som ako prve spravila, ked bol koniec??? jasne, behala za nim.. a pokracovanie sa zacalo... aj ked to bolo trosku jednoduchsie, ze som odisla do zahranicia... ale viem, ze ma mal rad... prisiel sem, nasiel si tu vihovorku aby prisiel na par dni... urcite by sa netrepal ak by ma nemal rad... trvalalo to dalsi rok... stale sme v kontakte a vzdy sme boli aj ked som mala toho priatela, len som s nim nespavala, teraz raz za rok pridem domou, vzdy sa stretneme, aj ked mam strach, ze zase do toho padne tak si najdem rychlu vyhovorku pre ktoru musim odist... ja uz dalej nemozem, nechcem, uz niesom zamilovana ako pred siedmimi rokmi... ale viem, ze toto nieje koniec a urobim to znova aj ked po dlhom case...

milenka.x

takže začnem po poriadku!!!AUGUSTO-ak špinavou kurvou nazyvaš tu čo za sex zo ženatym mužom neberie peniaze,je to o vzajomnej pritažlivosti,dokaže sa s nim porozpravat o všetkom ako nazyvaš tie baby v bordeloch???to su špinave kurvy!!....NADO BUKVY-ja som založila tuto temu nie preto že som zozbila manželstvo,moj vztah zo ženatym mužom je krasny,plny vašne no zaroven v našom vztahu nejde len o sex.važi si ma a dokazal mi to už x krat.takto nam to vyhovuje,byt spolu ale aj od seba...

jajka001_

v arabskych krajinach vraj musi prva zena suhlasit s tymi dalsimi, v ramci dobrych mravov. ono to nie je zle, ked uz nevladzes, vziat si do domu mladsiu, ktora stiha makat a aj zabavi chlapa, nech nie je nervozny :)a mlada musi posluchat aj muza aj prvu damu

lvan...

tak potichu som to tu čítal ale toto ma dostalo: Muž môže byť roky šťastne ženatý, milovať svoju manželku ale raz stretne niekoho, kto mu je sympatický, na koho sa teší, že ho uvidí. Na koho často myslí. Keď s ním nie je, tak mu chýba a keď sú spolu, je mu dobre a krásne. A že takou ženou som sa pre neho stala ja. Nechce ma využiť a nechce ma len na sex. Na to by si zobral štetku na kraji cesty... A určite by nebol so mnou tri a pol roka... Ja nemyslím na budúcnosť. žijem pre každú chvíľu čo sme spolu. ľúbim ho...
Toto som prežíval aj ja! Milujem svoju ženu , ale aj tú druhú. Mal som presne takéto pocity. S tou druhou som dva roky. Nedokážem opustiť ani jednu. A mojej " milenke to vyhovuje tak ako to je... neodsudzujte všetky milenky. Sú také čo veľmi miluju a sú oddane. tak ako moja. A ja milujem obidve.

mariana.

milenka.x asi sme na tom úplne rovnako. akoby si písala o mne. ja sem len okopírujem svoj príspevok z tej druhej témy: ja som mala 25 rokov. Nikdy som predtým sex nemala. Potom prišiel on. Mal 35 rokov. Úžasný, milý, sympatický. Dlho sme si len písali, chodil k nám do firmy raz týždenne. Vedela som, že by chcel niečo viac.Ale ja som to nechcela. Ale postupom času som sa do neho veľmi zaľúbila. Začali sme sa stretávať. Potom prišlo milovanie. Pre mňa prvé. A potom ďaľšie a ďaľšie....Náš vzťah trvá tri a pol roka. Nikto o ňom nevie. Nikdy mi nesľubil, že sa rozvedie. A ja som to akceptovala. Veľmi ho ľúbim a keĎ som s ním, je nám spolu krásne. Zozačiatku som mala veľké výčitky, ale prešli ma. Navždy zostane so svojou ženou a ja budem len tá druhá. Tak prečo by som si mala niečo vyčítať. A keĎ som sa ho pýtala, že ako môže ženatý muž podvádzať svoju manželku, odpovedal: Muž môže byť roky šťastne ženatý, milovať svoju manželku ale raz stretne niekoho, kto mu je sympatický, na koho sa teší, že ho uvidí. Na koho často myslí. Keď s ním nie je, tak mu chýba a keď sú spolu, je mu dobre a krásne. A že takou ženou som sa pre neho stala ja. Nechce ma využiť a nechce ma len na sex. Na to by si zobral štetku na kraji cesty... A určite by nebol so mnou tri a pol roka... Ja nemyslím na budúcnosť. žijem pre každú chvíľu čo sme spolu. ľúbim ho...

nado bukvy

No vidim, ze zase tema , ako v pomocnej skole. To, kto je na vine zavisi od situacie. Na vine moze byt zena, ale aj muz, alebo aj milenka. O milenkach si nemyslim vobec nic, lebo nie je vysvetlene , o co sa jedna. Skor sa mi zda, ze autorka tejto temy rozbila nejaky vztah a teraz tu na svoju hlupost hlada ospravedlnenie na anonymnom fore.

lilyoff

fuuria vytahovat na adama taketo veci je len dalsi prejav tvojej "inteligencie".
A co ta je ako do toho?On v tejto teme svoj osobny zivot riesit nechcel,ani tato tema neni o tom.Zakeracka