milenky...chlapy čo si o nich myslite?

sim

fúúria, pri tvojom rozmyslani sa vobec necudujem, ze ti manzel zdrhol za inou. a neurazaj ludi len preto, lebo nezdielaju rovnaky nazor. to, ci niekto ma alebo nema imaginarnu priatelku, nebolo predmetom diskusie.

fúúria

Adam
ja nemam problem pustit svojho milenca do bytu, ako tvoja imaginarna priatelka, takze ja ho velmi dobre poznam a on mna. z toho obavu nemam.
a co sa tyka auta alebo inych veci, pre mna su to len veci a to, ze ich mam nadbytok, tak vas to zrat nemusi. nemozem za to, ze cestujete MHD. vas problem
ale kazda svätica, ci svätec, co sa dusuje v tej diskusii, ze fuj a pod., tak ziaden z vas by neodmietol auto alebo byt, ako dar od niekoho. tomu sa hovori ticha zavist :DDDD
prajem vam pekny vecer a venujte sa svojim "laskam" ak vobec nejake mate, lebo moj milenec je uz na ceste.
pa

AdamKrt

fúúria: Tebe musi milenec, asi velmi platit, ked si ho tak obhajujes. Mozno ma AIDS a nenasiel nikoho, s kym by si zasexoval a Ty sa predas za auto.

Volakedy chlap ponukal voz, kravku, teraz auto. Aky je v tom rozdiel ? Berie Ta jednoducho ako majetok, ako obchod. Ospravedlnuj si to ako chces.

sim

fúúria, ty si fakt myslis, ze vsetci su taki ako ty a zeny maju manzelov len na to, aby ich vydrziavali? Kde to zijeme...

fúúria

Sasenka
ja som si tiez kupila sama byt aj auto este pred manzelstvom. a co? u mna neslo o existencny problem, tak si rychlo najdem milenca...

sim

Suhlasim s Adamom, vyzera to tak, ze je pre vas normalne byt bokovkou a nenormalni su ti, ktori s tym nesuhlasia a este ich za to aj urazate.

fúúria

Adam
a ked manzel kupi auto svojej manzelke, tak si ju nevydrziava? aky je v tom rozdiel?
snad iba na papieri, ze su manzelia!