milenky...chlapy čo si o nich myslite?

milenka.x

za to že mam vztah zo ženatym sa nehambim inak by som to sem nepisala!a za to špina určite nie som...klape to 3 roky a všetci sme spokojny.no to by som chcela vidiet ten tvoj prispevok čo spomynala furia...že pekny vztah s priatelkou,určite si zatrpknuty stary mladenec čo by rad mal aspon tu bravčovu polku :D :D :D no nie fuuuria :D

AdamKrt

milenka.x: asi si si pomylila krajinu. Mala si sa niekde narodit v islamskom svete, bola by si mu druhou manzelkou a on by sa na vas pekne striedal a to dieta by ste vychovavali spolu. Nechces sa prestahovat niekde na blizky vychod ?

AdamKrt

fúúria:

nechcela velmi, ale bol som v jej byte, sama ma raz pozvala. Dietatu kazdeho nepredstavis, chce si byt ista. Uz mi ho dala na chvilu k telefonu a mame dohodnute, ze bude nejake to stretnutie aj spolu. A ze ju podozrievam ? Ktory chlap trochu neziarli ? Dokonca mam paranoiu tak trochu aj v pracovnej naplni, takze moja fantazia casto vie pracovat na plne obratky. Ale to su len dohady, fantazia, ziadne fakty s dokazmi...

milenka.x

adam možno ked budeš s tou svojou 20 rokov a bude sa v posteli stale na niečo vyhovarat,spomenieš si že existuju aj bravčove polky ako si nas nazval...potom ti budu dobre aj tie...sasenka to neni len o vychrapani sa,je to o komunikacii,o tom že sa porozpravame čo nas trapi a čo nie,čo mame radi čo nie...prečo by som mala chciet aby žil somnou,ma dieta ktore otca potrebuje a za to že ma trubu ženu tak nemusi trpiet male.ja mam jeho tak mi to vyhovuje a aj jemu tak prečo sa tomu branit

AdamKrt

milenka.x Dnes 20:03 - a kolko myslis, ze mu to takto vydrzi? No, ak Ti vyhovuje nezavazny vztah, Tvoja vec.

Ak je niekto spina, je spina. Moze si to ospravedlnovat, ako chce.

Sama citis, ze to neni v poriadku. Asi by si tu nepisala a nezakladala temu.

Len sa divim, kolko zien ma pomylene hodnoty a kolko muzov ich oblbne rozkom...

fúúria

Adam
ty ze mas pekny vztah so svojou priatelkou?,
v jednom prispevku si pisal, ze ta este nikdy nepustila do bytu, nepredstavila svojmu dietatu a ze ju tak trosku podozrievas, ci niekoho nema....., ked to najdem, tak to tu linknem a mozme sa potom bavit.

milenka.x

adamKrt...maju spolu diata male tak prečo by som mu brala otca ked ho može mat a mam chlapa aj ja.a ja nepotrebujem aby sa oženil somnou,takto je to fajn.sasenka myslim že viac mileniek by asi tažko stihal kedže každu volnu chvilku stravi somnou alebo ked nie somnou tak na telefone sme....

AdamKrt

fúúria:

mam priatelku, ktoru milujem /a je to vzajomne/ a mame velmi pekny vztah.

Ziadnu milenku, alebo vztah zalozeny iba na sexe - som nikdy nechcel a nikdy som si ani nic nezacal, pokial som si nebol isty, ze to bude vaznejsie. Len tak s niekym nepojdem, pretoze by to k ziadnej zo stran nebolo fer, pokial to nemyslia obaja vazne. A ja som mal vzdy zaujem iba o vazny vztah, takze nejake podobne vztahy nech si pestuje niekto iny...

Sasenkaa

furia :no vies vela manzeliek ma tiez karieru a nie su zavisle na mazelovi po finacnej stranke a su sebestacne.tak tu nerob z zien manzeliek neschopne chuderky. A ano pripada mi to smutne a naivne mysliet si ako si ma chlap vazi za to ,ze sa s nim vychrapem a on mi kupi auto.

AdamKrt

Vidno z tychto prispevko, ake mavaju milenky extremne vysoke IQ.

Muz podvadza zenu, podvaza ich, tlaci im kliny do hlavy a oni mu to zeru, zeru, ako take hoviadka. :)

No, ved aj kravicky maju pravo na zivot :)