Ako schudnut z lytok?

gogo_inka

ja mam obvod 35 cm... no mam len 160 cm a 55 kg. aj pri vyssej vahe to nieje sumerne co sa s tym da robit :( ... a su este k tomu krive ci co... a nosim dost dlho pravidelne vysoke topanky a nic

takaa

ja som mala obvod lytiek 40cm ..zacala som behat a schudla som rovnomerne z celeho tela a aj lytka isli na 38cm ..a inac pocula som ze niektorym muzom sa take lytka pacia :)

lydia03

ako preboha mozte z vahy a vysky vediet ako vyzera? poznam osoby, co maju malo kg a vyzeraju na viac a naopak. BMI je blbost. Niekto moze jest za troch a podla bmi mu vychadza podvyzivenost, pricom je to somarina.

flékna

inak ja som ich mala aj hrubšie, lenže odkedy som výrazne schudla, tak som schudla aj z nôh. a inak tiež každý večer cvičím nožnice, tak možno aj to prospelo, že ich už nemám ako balvany.

flékna

fííííha, ja mám 165/54kg a lýtka 33cm. no mne prídu, že ich mám dosť hrubé.
no musím priznať, že som si 1x v živote merala lýtka:)
LuciAaaaaa/ ty máš teda riadne lýtiska, kedze vážiš len 48kg.

ema 333333

no dievčatá, tieto čísla sú nič- ja mám lýtko 42cm. cvičím celý život, ale lýtka sú katastrofa, členky tiež... s tými sa mi nedarí urobiť nič. kým by boli len svalnaté, tak je to ok, ale moje lýtka sú ako dve bandasky. cvičenie nepomáha a ked chudnem, tak zo všadial len nie z lýtok.

nadia317

Bohuzial s tym nic nenarobis.Ja ich mam svalnate a obvod mam 37.A neda sa to absolutne zmenit.Musela by som prestan sportovat, aby mi opadlo svalstvo.A ty si veeelmi chuda, tak sa tym netrap.Ja mam pri vyske 163 cm az 51 kg.Bud spokojna s tym co mas.Je to hlupost.Nikto nie je dokonaly!!