Ako schudnut z lytok?

trudiola

Podľa mňa ani nemáte tučné, ale skôr svalnaté lýtka, pretože jasné, ak beháme, tancujeme, športujeme, jednoducho to sú svaly. Ach, čo by som dala za také špajdličky :D Ale každopádne, Pilates alebo Powerjoga sú skvelé na takéto partie, najmä powerjoga je dosť progresívna a pomocou týchto cvičení si nádherne spevníte telo, nenaberiete veľké svaly, ale naopak, pekve vám ich vyrysujú a zaručene stratíte centrimetre - všade

ja_ja_ja

baby..ja ma lytka 35 cm...lenze ja ich mam vypraovane z bicykla....je pravda ze to nie su klasicke dievcenske lytka...ale akokeby chlapcenske...:D...ale ja som na ne hrda ze mam svalnate lytka..lebo myslim ze radsej hrubsie a svalnatejsie peknee...a nie rozkysnute mlandrave...cize ak mate pekny sval na nich..netrapte sa tym ze kolko meraju v cm :))))

lila-111

Ahojte da sa teda naozaj shudnút s tých lýtok aj sa na moje lytka už nemôžem ani pozerať...je to proste hrozné. Nechápem jedenj veci stehná sú aj v pohode, ale lýtka niečo strašne ... su strašne široke a ja ich nemám ani svalnaté. A bliži sa teraz leto a ja chcem nostit kratasi sukne a podobne kratke veci ale necchem mat široke lýtka v nich nevyzeralo by to moc užasne prosim poradte mi...ako s tým dole

janab

Lýtka sa dajú vypracovať cvikmi napr. postaviť na špičky nôh, zotrvať..
Aj vymakané lýtka, pri ktorých výrazne vybehne sval u ženy..to nie je moc pekný pohľad..ak sú lýtka silnejšie, tak sú dobré pančuchy, ktoré sťahujú a je to..v lete sa opália, takže nepôsobia hrubo..nerobte si problém s lýtkami, ked celkový dojem je fajn a výber vhodnej obuvi robí zázraky.

Nephilim

Kks...ako to tu čítam, normálne som si išla odmerať obvod lýtok - 38 cm, v živote som to nerobila:-D Sú svalnaté, kedže chodím veľa pešo a behávam:-) ale radšej nech sú také a mám v nich silu, ako by to mali byť len nejaké slabé tintítka:-P

TrainingBoy

34? a to je vela? sice nie som expert na lytka, ale vsak to nemoze byt az tak nehorazne vela ... nejaka ilustracia by viac pomohla
no ak si naozaj myslite ze mate velke lytka tak skuste ich menej zatazovat a zaroven cvicit zvysok tela, zvasty o tom ze nechcete byt svalnate si nechajte, ak nejaka z vas bude mat velky biceps tak ja zjem vlastne topanky, u nas vo fitku je jedna trenerka, ktora to robila aj sutazne a vyzera naozaj bohovsky dobre, taky vypracovany pekny zadok sa len tak nevidi

honeyľžé

ahojte,ja mam vysku 178 a vahu 57,da sa povedat ze postava je ok az chda ale mam problem v tom ze mam hrube lytka,som z toho uplne na hlavu,neviem co mam robit co cvicit..prosim poradte mi niekto ak mozte ..dakujem