Ako schudnut z lytok?

MetallicA

a vy máte len lýtka? Ja mám aj stehná dosť tučné no teda celé nohy vlastne. A problém už mi nevadí ani tak čižmy kupovať lebo sára býva úzka, tak kupujem po členky také väčšinou. Ale rifle! nikdy mi nesedia- brucho mi je moc voľné a stehná obtiahnuté a nebudem stále opasky len nosiť to sa nedá tak riešiť stále. Do pása som dosť štíhla nosím 38 a aj XS tričká a nohavice 40-42 :D

Charlia_van

Ja mam 14 rokov. Moja vyska je iba 154cm a vaha 44kg no moje lytka maju az 35cm...Ja vela sportujem uz od malicka a vsetci my hovoria, ze mam prosto svaly. Mozno to je pravda, ale v pomere s mojou vyskou je to hrozne. Rada nosim vysoke topanky a s nimi to vyzera hrozne (ked mam suknu)...Ach, prosim pomozte mi nejako!!!

trudiola

Podľa mňa ani nemáte tučné, ale skôr svalnaté lýtka, pretože jasné, ak beháme, tancujeme, športujeme, jednoducho to sú svaly. Ach, čo by som dala za také špajdličky :D Ale každopádne, Pilates alebo Powerjoga sú skvelé na takéto partie, najmä powerjoga je dosť progresívna a pomocou týchto cvičení si nádherne spevníte telo, nenaberiete veľké svaly, ale naopak, pekve vám ich vyrysujú a zaručene stratíte centrimetre - všade

ja_ja_ja

baby..ja ma lytka 35 cm...lenze ja ich mam vypraovane z bicykla....je pravda ze to nie su klasicke dievcenske lytka...ale akokeby chlapcenske...:D...ale ja som na ne hrda ze mam svalnate lytka..lebo myslim ze radsej hrubsie a svalnatejsie peknee...a nie rozkysnute mlandrave...cize ak mate pekny sval na nich..netrapte sa tym ze kolko meraju v cm :))))

lila-111

Ahojte da sa teda naozaj shudnút s tých lýtok aj sa na moje lytka už nemôžem ani pozerať...je to proste hrozné. Nechápem jedenj veci stehná sú aj v pohode, ale lýtka niečo strašne ... su strašne široke a ja ich nemám ani svalnaté. A bliži sa teraz leto a ja chcem nostit kratasi sukne a podobne kratke veci ale necchem mat široke lýtka v nich nevyzeralo by to moc užasne prosim poradte mi...ako s tým dole

janab

Lýtka sa dajú vypracovať cvikmi napr. postaviť na špičky nôh, zotrvať..
Aj vymakané lýtka, pri ktorých výrazne vybehne sval u ženy..to nie je moc pekný pohľad..ak sú lýtka silnejšie, tak sú dobré pančuchy, ktoré sťahujú a je to..v lete sa opália, takže nepôsobia hrubo..nerobte si problém s lýtkami, ked celkový dojem je fajn a výber vhodnej obuvi robí zázraky.