Ako schudnut z lytok?

katušRa

ahojte..môj problém je ten, že meriam 152cm, vážim 55kg a mám veľmi široké lýtka. nemôžem si obliecť príliš obtiahnuté oblečenie, úzke tepláky a legíny sú úplne tabu. dosť ma to štve.. na krátke šaty môžem zabudnúť..kedysi som hrávala futbal (myslím že to kvôli tomu) mám tie lýtka svalnaté... proste normála postava, primeraná... ale obrovské svaly na lýtkach...je možné nejako to zhodiť?
ďakujem... peace ^_^

mtq

lokalne chudnutie neexistuje. telo berie tuk vzdy odtial, kde ho ma v zasobe, nie odtial kde je prave precvicovany sval.

to ze vazis malo este neznamena ze nemozes mat "obezitu" (rovnako ako aj vacsina pupkacov trpi paradoxne podvyzivou - chybaju im latky ktore v tom co jedia nemaju).

poradil by som len jedno - zacni si studovat veci o strave, aby si mala dostatok zivin a menej bordelu a hlavne zacni cvicit. nie preto aby si schudla, ale preto aby si spevnila svalstvo a tak docielila celkovo sportovejsi typ postavy (a spravia sa pri tom aj tie lytka)

katka4549

Dá sa schudnúť z lýtok, mne sa už podarili 4 cm za mesiac je to super nie??
Len som začala jesť trošku menej, robila drepy, cviky na lýtka a už sú preč, tí čo ste chudí budete veľmi rýchlo chudnúť z lýtok, lebo telo nemá z kade inde brať ten tuk, ak vám skoro vidno rebrá. Ešte jedna vec, nikdy sa nevzdávajte, lebo sa všetko dá, treba iba pevnú vôľu.

tsunami27

Ahojte,
mam podobny problem. Vyska 160cm, vaha 46-49 kg (stale mi to skace), lytka obvod 38 cm. Na moju vysku je to teda dost, obcas mam pocit ze su sirsie ako stehna. Kupit cizmy je fakt problem pre mna. Ak sa odvazim do siat/sukne, tak len s opatkami, aby mi opticky predlzili nohy.
ALE..asi som nasla riesenie :) Zacala som chodit do fitka. Pravidelne, 3x do tyzdna. V strave som sa nijako neobmedzila, kedze mojim cielom nie je chudnut, ale skor len spevnit a vyrysovat. Prve tri hodiny som mala s trenerom, pripravil mi cvicebny plan, teraz uz cvicim sama. Pravidelnost je dolezita.
Co sa lytok a celkovo noh tyka (moja najproblematickejsia cast tela), najprv som zacala priberat (ako som zacala cvicit). Do trenera som hucala niekolko krat, ze co mi to pripravil za trening, ked som za kazdy tyzden cvicenia pribrala 0,5 kg(2 kg dokopy). On ma vsak ubezpecoval, ze to je len prvotna reakcia tela, ze musim len vydrzat, ze ono to casom pojde dole (suvisi to nejako s viazanim vody a s premenou tuku na svaly, svaly su tazsie ako tuk). A mal pravdu, 2,5 kg su uz dole (po 5 tyzdnoch treningu):)
Co sa tyka lytok: vsade som citala, ze ak mam nabeh mat siroke lytka, mala by som obmedzit vsetko, co to moze este zhorsit, ako beh, bicykel atd. Teraz otazka..ked potrebujete schudnut z brucha, tiez budete cvicit vsetko mozne len nie brucho? Blbost! Tie lytka treba namahat.. Ja som sa zatala a zacala som behavat na pase. Ak chce clovek chudnut, mal by behat min. 3x 0,5 hod /tyzden. Tam este sice nie som ale pracujem na tom. Prvotna reakcia sice bola, ze lytka zacali rast, ale teraz po vyse mesiaca pravidelneho treningu, vyzeraju fakt lepsie. Zmensili sa na povodnu sirku (kedze predtym pod tlakom narastli) a verim tomu, ze ked budem pokracovat, budu sa lepsit. Tiez sa tam uz rysuje nejake male naznaky svalov, z coho sa tesim ako blazon :) Ak by sa aj nezuzili, budu pekne svalnate, co je lepsie ako makke, celulitidove. Takze v lete budem pobehovat v sukni a nebudem sa citit blbo.
Takze baby, hlavu hore, riesenie existuje, len je to beh na dlhu trat..moze to trvat aj pol roka, rok.. ale verte mi, ak si zvyknete na pravidelnost, to behanie vam zacne casom aj chybat. Okrem ineho, je to super sposob ako si vybit hnev a stres.. takze good luck :)

MetallicA

hej ved aj ja som bola v NY lebo mali u nás akciu :D ale nepasovali ani jedny :(( všetky tie zlacnené som skúšala:D boli elastické tie trreba nám si myslím....ani v takku mi nebývajú a do čínskych nechodím lebo to nemám rada a ajtak robia ako na bábiky tie rifle tam. Ale z Bon prixu mi sú najlepšie- jedny mám 38 druhé 40 a sedia

kloootka

Metallica: mam ten isty problem, som hrozne chuda a lytka katastrofalne. A tie uzunke rifle co sa teraz nosia - no proste nepasuje to. Skoro ziadne, hlavne ked su z takych tvrdych materialov, takze jedine co radim - skusat, skusat, skusat .. predvcerom sa mi podarili suprove v new yorkri a este aj v akcii :)

MetallicA

a vy máte len lýtka? Ja mám aj stehná dosť tučné no teda celé nohy vlastne. A problém už mi nevadí ani tak čižmy kupovať lebo sára býva úzka, tak kupujem po členky také väčšinou. Ale rifle! nikdy mi nesedia- brucho mi je moc voľné a stehná obtiahnuté a nebudem stále opasky len nosiť to sa nedá tak riešiť stále. Do pása som dosť štíhla nosím 38 a aj XS tričká a nohavice 40-42 :D

Charlia_van

Ja mam 14 rokov. Moja vyska je iba 154cm a vaha 44kg no moje lytka maju az 35cm...Ja vela sportujem uz od malicka a vsetci my hovoria, ze mam prosto svaly. Mozno to je pravda, ale v pomere s mojou vyskou je to hrozne. Rada nosim vysoke topanky a s nimi to vyzera hrozne (ked mam suknu)...Ach, prosim pomozte mi nejako!!!

Najčítanejšie články