Ako schudnut z lytok?

dobreuz

Bežne má žena veľký sval :D a ešte zo sedenia určite :D môže to byť kľudne voda a zvýšiť príjem draslíka ako som povedal a obmedziť solenie.

dobreuz

Sissska ak je to naozaj voda a nie tuk, tak pomôže zvýšiť príjem draslíka minimálne na 4,7 g denne, ten „vyrve“ prebytočnú vodu z tela.

Sissska

Takže ak ste sa sťažovali, že máte veľké lýtka, tak som rýchlo skočila po meter a zmerala si ich a 42 cm :( je pravda že je leto večer a ja cítim že ich mám naliate vodou alebo čím, doslova hrče a čo s tým, fakt neviem, tiež by som rada nejakú dobrú radu...ďakujem vopred

linduska777

boze toto je presne moj problem!!! Mam hrozne lytka priserne...ked vidim ake maju niektore nase kocky krasne stihle nozicky v kratasoch je mi zo seba do placu :( Od zaciatku roka mam dietu vsade som krasne schudla ale s lytkami to vobec nepohlo :( co robit?

katušRa

ahojte..môj problém je ten, že meriam 152cm, vážim 55kg a mám veľmi široké lýtka. nemôžem si obliecť príliš obtiahnuté oblečenie, úzke tepláky a legíny sú úplne tabu. dosť ma to štve.. na krátke šaty môžem zabudnúť..kedysi som hrávala futbal (myslím že to kvôli tomu) mám tie lýtka svalnaté... proste normála postava, primeraná... ale obrovské svaly na lýtkach...je možné nejako to zhodiť?
ďakujem... peace ^_^

mtq

lokalne chudnutie neexistuje. telo berie tuk vzdy odtial, kde ho ma v zasobe, nie odtial kde je prave precvicovany sval.

to ze vazis malo este neznamena ze nemozes mat "obezitu" (rovnako ako aj vacsina pupkacov trpi paradoxne podvyzivou - chybaju im latky ktore v tom co jedia nemaju).

poradil by som len jedno - zacni si studovat veci o strave, aby si mala dostatok zivin a menej bordelu a hlavne zacni cvicit. nie preto aby si schudla, ale preto aby si spevnila svalstvo a tak docielila celkovo sportovejsi typ postavy (a spravia sa pri tom aj tie lytka)