Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

mary-anne

sarlotqa- nemozem suhlasit. ja tiez nemam dobre skusenosti s kozmetikou vichy. mala som akne, tak som pouzivala Normaderm, co je samozrejme presne na moju plet (teda nastastie bol) a vyhadzala som sa este viac, takze nieco na tom bude..

sarlotqa

tak vichy nie je zlá značka, ale ak si vyberieš krém, kt. nie je určený na tvoju pleť, tak sa potom nečuduj.

zuzmora

šampón- nivea, gliss kur
make-up-rimmel mineral
antiperspirant-garnier mineral,lady speed stick sprey
riasenka-dermacol
krémy-vichy-mala som akné ako nikdy

mellinda

Tento rebricek by som nenazvala celkom moje kozmeticke NAJhorsie, ale skor veci, ktore ma dost sklamali:

antiperspiranty: Garnier Mineral, Fa Rice Dry

sampony a kondicionery Gliss Kur

zmatnujuci krem od AB (ako krem je fajn, ale zmatnenie 0 bodov, dobry len na noc)

lak na vlasy Wella

kozmetika Vichy vseobecne

papaja

moje najhorsie:

vsetky sampony od avon,oriflame,gliskurr,nivea
make up od rimellu,taka pena
spirala od maybeline,myslim,ze great lash aj ked su taki,co si ju chvalia,mne neurobila na riasach nic
samoopalovaci krem dove
ruze od maybelline take s trblietkami

kvetinka_BA

Sampony Fructis a ani jeden z Oriflame - elektrizovali mi z nich vlasy

Odlicovaci elixir: www.bugy.sk - hroza

na dalsie si mozno spomeniem neskor

Leush

takze sa pripojim aj ja :-)
vyrobky NIVEA VISAGE YOUNG - otras :-///....vobec nezaberaju, este viac som vyhadzana.....taktiez tie slavne ,,anti´´-akne vyrobky od Oriflame...no katastrofa...
a co sa tyka samponov - tie vselijake vonave z Avonu mi vobec nerobia dobre.
a taktiez Labello balzam - nikdy viac !!!!!!!

Lucinka33

hej, s tou terajsou BIO modou suhlasim :) ale musim uznat, ze vlasy sa mi po prirodnych samponoch podstatne viac lesknu. alebo je to kvoli henne? :) asi skor.. Alverde zasa obsahuje dost alkoholu, aby nemuseli pridavat konzervacne latky. A tak to niektorym ludom vysusuje dost vlasy. Mne nastastie nevysusovalo.