Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

corinna

Garnier, Pure Active peeling 'ExfoBrusher' proti ciernym bodkam - nula bodov, "zaruceny" okamzity efekt sa nedostavil, masazna kefka mi namiesto vycistenia len viac rozrypala rozsirene pory

A-derma Exomega, krem na atopicku a podrazdenu plet - v mojom pripade som z neho mala podrazdenu cervenu plet, neskutocne ma vsetko svrbelo po naneseni kremu.

Nephilim

Mne veľmi uškodila pleťová voda od Lirene - taká modrá na všetky druhy pleti, najskôr som si myslela, že si pleť potrebuje len zvyknúť, tak preto tá reakcia, ale potom mi došlo, že to akné bude o niečom inom:-)

Rozhodla som sa ju skúsiť, pretože som mala pleťový nočný regeneračný krém od Lirene a ten bol perfektný.:-)

mims222

ja som napriklad s kozmetikou od oriflame spokojna (a to som vela znaciek predtym vyskusala) co mi ale nevyhovovalo bol krycy krem na kruhy pod ocami - vysusoval, a ani tie lacne lesky nie su moc dobre.

loreal vyrobky - uplne zle.
pasty deklarujuce vybielenie zubov- vobec nefunguju!
antiperspirant garnier (sedy proti bielym flakom) - zly, smrdel mi.
bioderma sampon proti mastiacim sa vlasom - stal vyse 400 sk a absolutne nepomohol.
bioderma kozmetika proti akne tiez nepomohla.
avon - polovica objednanych vyrobkov isla do kosa.

Kaylitta

Antiperspirant od Nivea - ten taky ciernobiely, "24 hodin" - absolutne neucinny, dokonca upchava potne zlazy, na oboch podpazusiach sa mi vytvorili take male silno bolestive hrcky (urcite to poznate), takze vobec neodporucam Niveu...

blondula

moj najhorsi omyl bol,ked som v plnej dovere k mojmu priatelovi dovolila,aby mi vysklbal malinke vytastajuce chlpky na oboci.len to viete,omylom odtrhol tam kde nemal jeden,dva,tri.... az nakoniec som mala o centimeter kratsie jedno obocie :DDDD a to este na zaciatku a nie na konci !!! skoro som ho zabila a pokym mi to nedorastlo som kazducky den na neho nadavala :DDD musela som si to dokreslovat :D

Simonka8

moj najhorsi kozmeticky omyl su vsetky samoopalovacie kremy z DM drogerie a podobnych predajni od teraz pouzivam uz len FAKE BAKE... Ziadne skvrny, flaky, ziadne oranzove opalenie ale nadherne hneda pokozka ako z dovolenky a navyse vobec nesmrdi. A ani klieste na mihalnice nebola ta spravna volba len mi to polamalo mihalnice, tak uz pouzivam len umele ktore fakt super vyzeraju.

dazdovka666

Tak moj naaaaajvacsi kozmeticky omyl bol sprej na opalovanie pre deti zn. Vichy. Drahy bol dost, okolo 17 eur a ja som sa ulakomila na tento detsky, kedze bolo vyhodnejsie balenie... Rozotriet sa to poriadne nedalo - vyzerala som akoby som prave vyliezla z vapennej jamy a navyse som sa nemohla svojej pokozky ani len dotknut, lebo hned sa z toho zázraku robili na pokozke take "sulance", vyzeralo to potom ako spina keby zo mna liezla! :D Skratka katastrofa a urcite uz nikdy viac! Sprej po roku nepouzivania skoncil u deti mojej kolegyne, hadam aspon im posluzil...