Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

prix

suhlasim s marry jane ten sprej Matrix je hotova katastrofa.Neuveritelne lepi vlasy a este k tomu aj zapacha.Nikdy viac!

marry jane

spray Matrix pod žehličku. neuveriteľne mi lepil vlasy a dala som zaň veľa.

apotom celkovo nemusím l oreal výrobky.

tinulik25

antiperspirant Garnier - prvé dni som bola nadšená, potom som sa potila 2x viac ako bez neho - normálne som mala mokré flaky na tričku čo sa mi nikdy pred tým nestalo!!!!(a počasím to nebolo, pretože sa vtedy práve ochladilo!)

majuška111

moj najhorsi sampon aky som kedy mala bol Palmolive Olive...ked som ho pouzivala tak ziadny vysledok som nevidela, no neskor prislo po takych 2tyzdnoch. Pokozka hlavy ma neustale svrbila,mala som chrasty a najhorsie bolo ze mi zacali vlasy vypadat!!!!a to coraz viac a viac...spominam si co som vsetko pretrpela! a nevyhla som sa samozrejme ani koznej. brala som rozne lieky,drahe pripravky...ale vsetko vyslo pozitivne...zmenila som sampon a uz rok pouzivam Dixi brezovy ktory je uplne uzasny a pouzivam prirodny kondicioner z vytazkom lopucha a zihlavy. Zistila som ze pre mna nie si vobec vhodne chemicke sampony a aj ked take lacke znacky ako napr dixi,alvedre...nemaju reklamy su najlepsie na svete pretoze vsetko je vyrobene cisto prirodne :)

alica852

Všeobecne: - kozm. Dove, Nivea, Rimel, Miss sporty (ešte som nezažila, aby mali niečo ok)

VLASY
- šampón: Gliss kur - ružový a hnedý, L´oréal - maters. kašička a na mastné vlasy, Dixi
- maska: Gliss kur (husté a ťažko sa z vlasov vymývajú)
- neoplachové kúry: krémy od Gliss kur
- lak: L´oréal - Ellnet, Wella
- tužidlo: Wella
- vosk a gél: L´oréal
- kúra pod žehličku: - L´oreal ružový prípravok a Gama spray od kaderníčky

PLEŤ
-krém: Vichy - hydratačný, AB - červený proti vráskam
- make - up: L´oréal - tru mach, Rimel, Dermacol - hydratačný, Lirenne - rožiarujúci (ten bol super, až na jednu vec, keď bolo vonku jasno, bolo na tvári vidieť maličké lesklé strieborné trblietky)

RUKY
- krém: Garnier
- lak: Rimel

suns

ja pouzivam normaderm iba vzorky z lekarne - krem, a uz po 2 dnoch mi velmi vysusil plet... inak nedokonalosti pomohol