Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

TICO

Si uvedomte čo je TEÓRIOU chemického priemyslu v kozmetike, ktorý používa vo svojich výrobkoch samú chémiu, pričom základným nosičom toho všetkého je ropa ( produkty z nej ), čo si tak rady natierate na tvár, a rôzne, ešte oveľa agresívnejšie chemické látky. Teória ( ktorú vám v reklame ani na obale nepovedia... ) znie : ŠAMPÓN : NÁŠ ŠAMPÓN VÁM SÍCE DOKONALE UMYJE VLASY, ALE VYSUŠÍ ICH, TAKŽE POUŽITE AJ KONDICIONÉR. ALE TO NESTAČÍ, TAK MUSÍTE POUŽIŤ AJ LAK NA VLASY - ABY SA VÁM LESKLI, LEBO AGRESÍVNY ŠAMPÓN VÁM Z NICH ZMYL NIE LEN "ŠPINU", ALE VŠETOK ŽIVOT...
CHEMICKÁ PLEŤOVÁ VODA : DENNE SI ŇOU RÁNO A VEČER ČISTITE TVÁR, BUDETE JU MAŤ VYSUŠENÚ AKO POKOŽKA SLONA NA PÚŠTI, ALE TO NEVADÍ, POUŽIJETE TONU CHEMICKÉHO KRÉMU, ABY STE "ŠPINOU NAMASTILI NAŠIM PRODUKTOM ( VAŠU )VYSUŠENÚ POKOŽKU"... SPRCHOVÝ GÉL : UMÝVAJ SA MNOU, HOCI AJ DVA KRÁT DENNE. RIADNE SI MNOU VYSUŠ POKOŽKU, LEBO OBSAHUJEM SILNÉ ROZPÚŠTADLÁ, KTORé ŤA UMYJÚ ASI O 1000 PERCENT VIAC, AKO JE POTREBNÉ. NARUŠÍM TI MIKROFLÓRU POVRCHU VAGÍNY, BUDEŠ MUSIEŤ POUŽÍVAT RôZNE DRAHÉ KRÉMY NA INTÍMNE PARTIE S VEĽKÝM PODIELOM CHÉMIE. ĎALEJ TI PRI PRAVIDELNOM POUŽÍVANÍ VYSUŠÍM POKOŽKU, TAKŽE BUDEŠ MUSIEŤ KUPOVAŤ ĎALŠIE NAŠE VÝROBKY ( VŠEOBECNE VÝROBKY KOZMET. PRIEMYSLU ), ABY SI JU MALA ZNOVA VLÁČNU, BUDEŠ SI JU MUSIEŤ NATIERAŤ TELOVÝM MLIEKOM, KDE JE TIEŽ PLNO CHÉMIE.******************************************************************
Treba si uvedomiť jednu vec : Zo vzduchu sa do nášho organizmu dostáva menej nečistôt, ako cez bežnú kozmetiku, ktorá preniká našou pokožkou do vnútra organizmu. A najhoršie na tom je, že tie škodlivé látky sa nevylúčia ani z polovice. Keby človek len tušil, koľko chem. odpadu má v tele taká 50 ročná žena ( používa viac kozmetiky ) alebo muž, nevedel by týždeň zaspať. Radím : PREJDITE NA PRÍRODNÚ KOZMETIKU. Počíta sa sem aj zubná pasta a dezodoranty - čisto prírodné. Ale sú to drahé veci, takže v prvom rade : zameniť šampón za prírodný, a nebudete potrebovať žiadny kondicionér, ani lak... A keď hej, lebo nie ste spokojné/spokojní so svojimii vlasmi, je to zrkadlo toho, ako sa stravujete... Vlasová kozmetika je najagresívnejšia, preto začnite práve šampónom, a na druhom mieste začnite výmenou sprchového gélu. Váš TICO :-) :D

TICO

a čo tak ČISTO PRÍRODNÁ KOZMETIKA ? Teda to, kde nie je ani trochu chémie - napríklad značka Weleda, Lavera... atď ? S tým nič také nehrozí, maximálne alergická reakcia na nejakú prírodnú zložku ( éterický olej napríklad ). A nebudete si "zasviňovať" vaše telo cez pokožku, lebo z nej sa všetko dostáva do organizmu a tvoria sa vám tam odpadové skládky. Aj z toho totiž vznikajú choroby.

Waldkauz

Heh na začiatok musím povedať, že mám akné a využívam nielen predpísané antibiotiká predpísané od lekárky ale aj doplnkovú liečbu. Asi pred 4 mesiacmi som si kúpil kozmetiku od AB (young care)- a to čistiacu vodu, krem etc :) Už možno po dvoch použitiach sa mi spravili asi najväčšia pupáky, ake som kedy mal :)

ika24

podľa mna sú úplne najhoršie tie čistiace gely a pleťové vody od Clean- Clear, to by som si už v živote nekúpila ani keby to zadarmo dávali. A potom make up- Rimel Cool matte katastrofa proste. A z vonaviek z orifleimu By Ungaro- ja neviem ,ale za tu cenu je to hrôza, mne ta voňavka strašne smrdí.

lizanka

jednoznacne Rimmel Cool matte make-up-strach a des. tiez nivea sampony diamond gloss a ten akoze s perlami; dalej vsetky lesky na pery co som mala od Avonu i Oriflamu-hnusna chut, vona a lepili o106. dalej Pur Blanca blush-moja chyba, objednala som naslepo, ale tyfus nehorazny.

masasko

Miss sporty makeup je tiez nic moc nestihnete si to dat na tvar a uz sa vstrebe a neda sa potom pekne rozotiriet.
Spokojnost je zatial s kozmetikou Rior, velmi dobre kremy a momentalne aj so samponom Henna, pouzivala som Elseve s tou kasickou, ale to bolo onicom. Vlasy boli bez lesku a zivota, teraz su jemnucke, hladke a leskle :) a pekne vonaju

mnamka257

ja mam zle skusenosti s ovocnymi samponmi od avonu-mala som strasne lupiny po nich.
takisto sa mi nepaci nivea proti akne-vobec, ale naozaj vobec nezabera.
nepaci sa mi ani spirala od maybeline taka zlta-je strasna riedka a vodova

lunka

Ja som si pred mesiacom kupila v salone Matrix silver sampon cca. 14 euro a Matrix Biolage cca 14 euro kondicioner na hustotu vlasov a z obidvoch mam vlasy ako strasidlo, vysusene, dolamane a nedaju sa ani vyfukat pekne... NIKDY VIAC

elviee

Omyl bola spirala od Avonu-nechytila mi na mihlanice, akoby som natierala kefkou bez farby.
Podobne sada na akne od Avonu-katastrofa, neucinne a mastila plet.
Kedysi kyslikovy krem od Avonu-tazky, mastny, upchaval pory, hruza.
Toto su dovody, pre ktore Avon nikdy viac.
Hrozny je sampon od Klorane na blond vlasy, mala som ich splihnute, akoby som ich mala polovicu.
No a najhorsie, co som kedy zazila, bol sampon znacky, Organics, uz neexistuje, proti lupinam, mala som po nom vlasy ako kefu na dlazku, zamastili sa za par hodin, boli tvrde, konce vysusene.