Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

lenkaaaaaaaa

make up affinitone. strasne daco. same supinky smuhy po tvari. ani rozotierat sa nedal, ostavaly po nom take mapy po tvari.

lDenzl

Co tak skusat radsej menej vonave alebo na baze prirodnych prisad??
Napriklad v DM je vela zdravych vyrobkov.....
Staci citat na obaloch.

luckaaaaaaaa

kazdemu pasuje nieco ine:) napriklad pre mna uplny otras boli napr:

- sampon a kondicioner od loreal total repair 5 (take tvrde a hnusne vlasy som nemala z nicoho)
- farby na vlasy palette (vdacim im za hrozne poskodene a suche vlasy)
- lak na vlasy nivea (smrdia mi po nom)
- laky na nechty miss sporty (su hrozne, ale stale ich kupujem)
- krem obycajna nivea (nic horsie neexistuje)
- krem na nohy od avonu (zevraj zmakcuje suchu kozu na nohach - nezdalo sa mi)
- balzam na pery od garnier ( hned sa mi zlomil a nemastil vobec)

matamata

s tym lybarom suhlasim..ale ja nemam dobru skusenost s celou radou..podla mna strasne mastia vlasy..

dalej sampony syoss su otras a kondicionery ani nehovoriac

z dekorativky asi sh-e...a miss sporty

Lenka303

kks to ste na tom este dobre :D ale co som ja vsetko poskusala..amen tma :D idem na to :D
VLASY- od nivei s tym leskom briliantov(bieda,vlasy sa mi neleskli a mala som ich iba bez objemu)
*sampon od Loreal s materskou kasickou(vlasy som mala ako slama)
*kondicioner z avonu na suche vlasy(vysledok som nespozorovala)
*ale naj.kondicioner je pre mna z Avonu ten so zensenom na farbene vlasy co stoji okolo 2€ :D

PLET- makeup od avonu ten dlhotrvacny(hotova maska)
*make up od astoru 24hodinovy( po piatich hodinach som mala flaky)
*spirala maybelline taka zlta(zda sa mi taka obycajna,ale hrozne smrdi :( a este sa mi zda riedka)
*spirala supershock od avonu(super kefka ale zda sa mi taka sucha ta spirala :D)
*ruz na pery z avonu colortrend(nikdy viac,ostavaju po nich take cudne ciarky na perach)
*lesky na pery z oriflamu take vytlacacie(celkom super)

PLET.KOZMETIKA- krem AB na zmiesanu a mastnu plet( nic moc,a este k tomu smrdel)
*gel na akne z avonu(otras)
*nocny krem z oriflamu s nejakymi sipkami ci co to je(pekne vonal,ale mala som po nom horzne cervenu tvar)
*cistiaca plet voda z avonu proti akne(bieda)

inac baby ak viete o nejakom dobrom mejkape co drzi dlho a neostavaju flaky tak pls dajte vediet :D zatial dakujem :D

Karina

v prvom rade - skvela tema :) dozvedela som sa par noviniek o kozmetike, ktoru som mala v plane v najblizsom case kupit...

moje najvacsie omyly:

Miss Sporty ceruzka na oci + riasenka - tu kozmeticku znacku by som zakazala, jedine co maju relativne dobre su laky na nechty

Lybar tuzidlo na vlasy s pumpickou

Garnier Fructis sampon - mastnejuce padajuce vlasy

rockprinces

ahojte baby je ten sampon Silver od Matrixu taky ze vytiahne zlte blondate vlasy do biela? potrebujem to vediet piste prosim vdaka..

matussska

pleť - najhorsia kozmetika co mam je od Oriflame Pure skin starostlivost na mastnu plet. Najprv to spalilo pokozku priatelovi, a neskôr aj mne. Odvtedy to mam radsej na dne suflika...
Co sa tyka dekorativnej kozmetiky tak Rimmel vseobecne, najhorsie sú však makeupy.

vlasy - sampony Avon, mala som z nich strasne lupiny