Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

vevericka

by ma zaujimalo ako chces spravit vytazok z rastliny bez alkoholu...niektore ucinne latky su rozpustne iba v alkoholoch

Lucinka33

cisto prirodna kozmetika nie je asi ziadna, to by sme si ju museli miesat sami doma :) ale napriklad Urtekram ma ku pirirode velmi blizko, neobsahuje konzervacne latky, ani alkohol. Citala som na fore, ze niektorym ludom sa pokazil. Tak som ho urcity cas skladovala v chladnicke, ale mal divnu vonu. Potom som ho radsej nechala pri normalnej izbovej teplote :)

Lucinka33

jingles, to je pravda. ale je dobre, ze nepenia velmi, pretoze to penenie sposobuju sulfaty, ktore velmi vysusuju a drazdia :)

Lucinka33

masako - mne sa zdal najlepsi asi aloe vera, dobre hydartoval, ale po case som z neho mala lupiny, tak som zmenila na salviu. vsetky su podla mna celkom dobre, aj ten na lesk s marhulou a citronovymi kvetmi - krasne vonia. ten s hennou a olivami som nemala, tak neviem.

Lucinka33

TICO - momentalne mam Laveru s nevadzou, predtym som pouzivala Urtekram Aloe vera a Tea Tree a zacinala som s Alverde samponmi (takmer vsetky druhy). Neviem ich rozcesat preto, ze sa uzlia. Mam ich dost huste, tak mozno je to tym. A aky kondicioner (prirodny) alebo nieco podobne na rozcesanie odporucas?

TICO

Lucinka33 : akú značku používaš ? Z akého dôvodu si nevieš rozčesať vlasy - z toho, že sú príliš suché ( zlá strava ), alebo že sa ti uzlia ? Ak použiješ chemický kondicionér, tak to nie je ideálne... Odpíšem neskôr, idem preč.

Lucinka33

TICO, suhlasim s tebou. No na jednu vec mam trochu odlisny nazor - pouzivam uz dlhsiu dobu prirodne sampony. Ale po nich prave musim pouzit kondicioner, pretoze prirodne sampony neobsahuju silikony a nemozem bez nich rozcesat vlasy :) Inak su tieto sampony super, vlasy sa viac lesknu, su akoby kusok "maksie", lebo ja mam inak dost tvrde a hrube vlasy. A takisto obsahuju jemnejsie sulfaty a v mensom mnozstve, cize nevysusuju tak vlasy. A takisto ani nezmastnuju.