Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

sydney

najhorsie omyly:
vlasy - nivea, head and shoulders (tolko lupin som v zivote nemala),a nikdy nikdy nikdy Oriflame a Avon
plet - Yves rocher( taky kamilkovy zeleny proti suhej pleti - prd borovy,mala som ju este suchsiu a napnutu)
make-up - Maybelline - nejaka ta pena Mousse nieco - mala som to davno,ale nekryje,nedrzi a su z toho flaky
riasenka - oriflame,miss sporty (to by som teda zakazala),a maybelline - drazdi oci, astor - opadava z toho to cierne,takze po troch hodinach vyzeram ako tazka EMO
lesk - nikdy oriflame,to je nieco strasne

miruša

NIKDY viac GLISS KUR... mala som ten fialový a mala som z neho uplne otrasné vlasy....ďalej nikdy viac HEAD AND SHOULDERS mala som z neho brutálne lupiny a splasnuté vlasy....
ďalej od l´oréal STUDIO HOT STRAIGHT vôbec to nepomohlo mala som z toho mastné vlasy....
ptm zase od l´oréal také malé ružové nutri gloss neoplachovateľné... no neuveritelné lupiny som z toho mala a svrbela ma pokožka...
začala som používať obyčajné prírodné DIXI a som spokojná... a MATRIX je tiež strašne super....

konstancia

garnier take tapmpony navlhcene na cistenie pleti-dobra somarina,dalej sampony schauma a timotej.a head and shoelder....

ejmy

všetky samoopaľováky, nivea, garnier, head and shoud., avon, dove, rimel a súhlasím, ten spray od matrixu bol naozaj hrozný.

katka 1111

najhorší omyl je pre mňa blond farby od Schwarzkopf a to konkrétne Palette intensive color creme A10 a E20, okrem toho, že nesmierne vysušujú vlasy E20 Super blond mi chytila do žlta, takže u mňa nula bodov a nikdy viac :(

kaciatko7

pre mna bol najhorsi kozmeticky omyl sampon Loreal professionnel silver, vlasy sice po nom ziskali trosku strieborny nadych a neboli zlte ako kuriatko, no ale neskutocne ma svrbela a palila pokozka hlavy. presla som radsej na obycajne brezove sampony. dalej je to nivea blond, strasne rychlo sa mi vlasy z neho mastia, takisto Fructis, svrbi pokozka. este som bohuzial nenasla nieco, co by mi na vlasy naozaj vyhovovalo :( skusim vyrobky z henny.

tekvicka

co sa tyka vlasom tak tiez je podla mna najhorsia nivea a este head and shoulders a avon, po tych sa mi zdalo ze mam dost splasnute vlasy

spiraly miss sporty su nic moc, takisto make up

tekvicka

majuska tak ja som ten sampon mala a mne nerobil ziadne problemy...ale tak kazdemu sadne cosi ine...zas ja som taky typ ze mne sice mic nerobi zle nech na seba napatlam cokolvek, ale tak nic na mna neposobi zazracne :)

kloe

by the way...kedže veľa ľudí tu píše o skutočne hrozných leskoch a balzamoch tak sa pridám aj ja :)...všetky lesky z oriflamu a avonu sú nanič možno až na zopár...no moje pery boli s nich také vysušené až strach a potom som v časopise narazila na úžasný balzam na pery volá sa FLEXITOL..je to moj zázrak z Austrálie v lekárnách stojí do tých straých 100 sk... a čo sa týka vlasov najhoršia je asi Nivea!!!!