Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

lana555555

takze :

- avon a oriflame komplet katastrofa...

-šampon sayos mi urobil chrasty v hlave a hned som mala mastné vlasy

- garnier to iste
- miss sporty makeup hroza , horší som asi ani nemala...

sammara

pridavam sa make up rimmel renew a lift katastrofa ako maska,nekryje ,puder maybelline dream matt tiez, gliss kur ten oranzovy sprej na suche vlasy hroza, sampon syoss cierny aj kondicioner splasnute mastne vlasy po nom aj vsetky elseve, kremy nivea, dove lesknem sa ako keby som sa olejom natrela, balzam na usta taky zlty z avonu koniec mala som biele usta ako mrtvola, odlicovacie mlieko na suchu plet take ruzove od nivea bola som cela cervena a plet ma svrbela, spiraly od avonu, oriflame hrozne daco aj ceruzky. U mna maju plus balzamy labello visnovy, jahodovy, dragon fruit, make up penovy od maybelline, sampon a maska od schauma, spirala maybelline volume n lash alebo ako to je, odlicovac od dermacol princess, krem vichy 24 h antioxidants a sprchac adidas s peelingovymi ciastockami ruzovy mala som po nom peknu plet na celom tele.... :D

hgfhdfdf

konopny krem na akne hroza
mary kay hroza
super je bioderma
a mam rada aj alverde sampony,
palette sampon na vlasy farbiaci super
labello ceresnove je super-aj pekne farbi
vonavka puma svetloruzova je tiez fajn
hrozny bol sampon nivea,schauma

anna555

Najhoršia kozmetika pre mňa je oriflame a avon !!! Každý mesiac horúce novinky,ale bohužial vždy o ničom :o)

hraskulca

-spirala Define a lash od Maybeline,Elite lashes od Dermacol
-vsetky sampony od Pantene
-Dermablend od vichy
- vsetky vyrobky od Rimmel co som skusala hroza
-

A-Z

Pre mna jednoznacne najhorsia je vsetka kozmetika znacky
DERMACOL - dekorativna kozmentika (tiene, spiraly, make-up, ruze atd.) a aj kremy,

Sans Soucis - ocne tiene su velmi zle (opadavaju, neskor sa rozmazavaju, rozpivaju a po niekolkych hodinach su jednoducho otrasneee), typicky priklad, kedy cena daleko prevysuje kvalitu,

Nivea, Shauma, La roche posay - sampony,

Vichy - kremy na tvar.

SISAMEJ

ja napisem opak, laky na vlasy ktore mam najracej TRESEMME,PANTENE ! ostatne oko Nivea,Taft,Libar,Wellaflex atd. fakt nemusim pre prilisne spevnenie vlasov,nepaci sa mi ani vona,,blee

zuzic

mne z oriflame vyhovuje celkom jedna spirala uplne v pohode a jeden lesk mi dojde zajtra tak potom poviem ci je v pohode:)

lenkaa123456

a dalsi omyl v kozmetike je cely oriflame a avon. vsetko co som odtial mala mi nic nevyhovovalo. akurat tak parfemy

zuzic

u mna bol najhorsi HEAD AND SHOULDERS proti lupinam sa mi z neho narobili take strasne lupiny...a este jeden krem len ma nemoze napadnut nazov..