CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

nadvecou

t!nna: mne je vas len luto, vo vasom veku by ste mali mysliet na uplne ine veci ako chorobnu tuzbu po vystupenych kostiach. Mali by ste mat kopec zaujmov, kludne aj sport, vela kamaratov, ktori vas maju radi a aj vam to davali najavo. Nemyslim, ze ozajstnych kamaratov zaujmes tym ze budes mat x kg hlboko podpriemerom, aspon nie takych co by za to stali. Je smutne ze si vobec neverite a nemate zdrave sebavedomie. Ale nie som ani celkom presvedcena, ze ak budete ako kostra zo skolskeho kabinetu budete na tom lepsie, na vnimani samej seba treba pracovat trosku inac ako odmietanim potravy. Ver mi, ze staci povzbudenie od par blizkych ludi a hned je vsetko lahsie, aj ty si sama zacnes uvedomovat svoju dolezitost a vynimocnost.

t!nna

NADVECEROU...tak prepac ale nas to uraza..my niesme ziadne anorekticky alebo co...MY si len chceme spevnit postavu a udrziavat stihlu...OMG...preco nas urazas verd nic zle nerobime ved normalne jeme cvicime len vynechavame sladkosti..ved v inych forach si holky radia ze jalbko na den je vela toto su anorekticky anie MY preboha!..mozno sme normalne nadvahu nemame ano nemame...ale zase ani super postavu!

t!nna

nad vecerou...tak po 1.viem aspon co trosku z tych zakladou..a vypocitala som si co mam jezt abvy som tolko mala ..je to normalne 5krat denne ranajky graham rohlik +kakaou ..potom jablko..obed ryza,zemiaky +zelenina alebo neake biele maso..potom zase bud jaslbko banam madarinka ovocie..a vecera nieco lahke ..to ta vyjde na 2000 az 2500kcl denne... PRITOM NEHLADUJEM ...a co sa tyka sebavedomia..=(hmm toto nezmenis...ja sa neznasam a snazim sa to zmenit uz 4roky ale cim dalej tym viac sa sama sebe hnusim no len newiem preco=(

t!nna

brittany..no to s tymi sladkostami...NO jo mam aj ja vycitky..lenze uz je to lespie..podla mna si zvykneme len treba chciet...uz len koli tomuto foru a nam..ja napr ked dostame zachvat spomeniem si na teba a dievcata ktorre chcu schudnut a maju to rovnako tazke a tak sa schladim..napr..vcera som toho zjedla dost,ale keby som nebola myslela na udrzania postavy tak sa prejem este viac..cize na nieco dobre to bolo=)

nadvecou

brittany: schvalne si vyratajte vsetky svoj BMI. Stavim sa ze budete uplne v norme, verim ze niektore z vas aj pod hranicou. A ak neviete ako inak zaujat svoje okolie ako vyhladovat sa na kost a kozu, tak mi je vas luto.

nadvecou

t!nna: "pokusam sa tak pol na pol do obeda 1000kj a potom zase thak=)" Takymto pristupom vazne ohrozujes svoje zdravie a mozem ta uistit ze pri takomto sposobe stravovania ta jojoefekt neminie! Ak chces ZDRAVO chudnut, mala by si prijat 5500 kj a nie 2000!!! Zbytocne tyras svoje telo a ver tomu, ze ti to velmi nepekne vrati. Skus si vyratat svoj BMI a zistis ze je uplne v norme. Myslela som si ze dnesne baby su omnoho viac sebavedomejsie a ked sa uz rozhodnu experimentovat so svojim telom, ze si aspon nastuduju zaklady.

brittany

nadvecou..podla mna sme normalne len chceme schudnut..a nechudneme hladovkou a potom zvracanim..sme normalne!!chceme len schudnu a to je vsetko..a sme sebakriticke a to je vela ludi..potom aj oni nie su normalny??

brittany

t!nna ja som bola tiez na navsteve =))...a neprejedla som sa ale dala som si sladkosti :((..a ja uz neviem co mam robit ja asi nikdy neschudnem :(..uz skoro zo vsetkeho mam vycitky:(...dneska idem aj ja cvicit a minimalne pol hodinku :)

t!nna

NADVECEROU...hmmm nechapem preco si myslis ze sme"NENORMALNE"...ved my chceme schudnut ale zdravo ak si si nevsimla...nesnazime sa nejest prasve naopak papkat zdravo,cvicit...aby sa nedostavil jojo efekt..najdi si ine forum kde budes urazat!