CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

t!nna

anicka...ahoy=)prepac ale poradit ti newiem..ked wazne chces jest a mas chut ok anorekticka urcite niesi ale ked to uz zujes a sa ti toi hnusi mozno to je neaky problem skus sa ist poradit k neakemu odbornikovi ci to nieje nieco zle ked sa ti toto stava=)..a ako pribrat?..to jeto ..jedz vecer o 10 11..sladkosti maj stale plne brucho...takto priberies za tyzden urcite kilo1

t!nna

brittany...och vaha nespominaj=_)))a co sa tyka jedenia...nejedz tak malo lebo budes hladna a sa neovladnes a sa prejes..preto si medzi ranajkami obedom daj neake ovocie a medzi obedom a vecerou nieco...lebo to nevydrzis a prejes sa=)

brittany

t!nna ja sa uz nejako vymikam z kontroly dneska som si dala slahucku s bananmi :((..musim to nejako napravit:(..uz som rozmyslala co si dam zajtra a to:ranajky:rozok...obed:zas nejake cestoviny...vecera:banan..ja zajtra asi pojdem na vaho lebo ma to srasne laka aj ked mam strach z toho co tam uvidim :(

anička

Kazdy pise o chudnuti,ale ja by som zase chcela pribrat aspon 5 kil.Ale nie je to jednoduche,lebo sa tazko prehlta,ked citim jedlo v ustach,je mi z toho az zle.Ale nie som ziadna anorektickalen mam odpor ku jedlu.Ja ani nechcem byt taka chuda a ani nemam bulimiu,nevraciam ani nic,len mam nejaky odpor ku jedlu.A pritom mam chut do jedla,len mi je zle ked ho citim v ustach.Ako mam pribrat,aby som to jedlo rychlo mala v sebe.A co mam kedy jest?Pomoze mi niekto?

t!nna

brittany...tak aj tebe3 stastny nowy rok... Ja som sa zase vcera tiez a poviem to tak "PREZRALA"..lenze to bolo tak ze proste "rozlucka " so sladkostami ...OD vcerajska je koniec...tento minuly tyzden som si vyskusala nejset sladke a vydrzala som=)takze viem co ma caka...od teraz mam dost casu do leta a tak sa ho budem snazit vyuzit tak,aby som nieco spravne spravila pre svoje telo... A AJ SRAVIM!..=)

brittany

t!nna sa musim nahovorit nekeho na to :)...a inac stastny novy rok =))...a dneska(teda vlastne vcera)som sa prezrala :(..teda neprezrala som sa len som toho zedla vac jak normalne ale prezieranie to nebolo..ale tie jedla boli velmi kaloricke a aj vela tuku obsahovali :(...takze zajtra na vahu nejdem :(..

t!nna

brittany..pevnu volu?.HA...tak uz musim...neznesiem ten pocit ked viem ze priberam a mozem to ovplivnit niecim a preto sportujem ...a tak..lenze zatialto nevidno...a co sa tyka toho ze sa hanbis..newiem ako mam pomoct treba sa len prekonat=)

DJ HiDe

brittany: no, tych 15 minut nie je az tak malo, ako sa zda, pokial mas trening tvrdsie zamerany..odbornici dokonca odporucaju pre maximalne vykony cvicit 3-krat tyzdenne, 20-30 minut, co sa zda dost malo..osobne mam trening zostaveny tak, aby cas jeho vykonania nepresiahol hodinu a pol, totizto po hodine sa prestava produkovat muzska p. bunka, a svalovy narast je tym padom minimalny..to vsak plati len pre muzov :)