CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

t!nna

brittany...co budem jest newfiem...ale som na seba nasrata!..boli sme vcera na navsteve a zjedla som sladkosti a tie dobroty co tam dali vies ake mam nervy?>..ale cvicit cxvicim=)takze nowy rok sa zacal a do leta je cas=)IDEME NA TO=)

nadvecou

Baby, ste vy vobec normalne??? To vam uz uplne preskocilo? Este sa vyvijate a uz myslite na taketo sprostotiny. Ste hlupe sliepky, ak si nedokazete vazit same seba. Vsetky by ste mali povinne navstivit forum bulimia a anorexia boj vyhras, aby ste pochopili ze taketo hovadiny, ktore na sebe stvarate povedu len k uplnemu nestastiu vas a vasej celej rodiny. STE SEBECKE IGNORANTKY!

leah

no cawte baby,ja meriam 163cm a vazim 54 kg,pricom som predtym vazila 48kg,no zacala som trocha pit cez leto a tak a pribrala som na 56..teraz sa snazim chudnut hoci to ide velmi tazko ale nevzdavam sa..P.S neviete kolko kcal spalim za 15 min.rychlej chodze???????dikes

samsarka

juj mno porate mi nekto bo dakedy som bola so swojou postawou welmi spokojna.,,,,ale na intraku som pribrala wyse 15 kil...a neni som mooc tucna ale sa hambim za seba...ked widim niekoho kto je chudsi ako ja tak mi je az zle s toho aka som tucna....a naopak ked widim niekoho tucnejsieho tak si len dwiham sebawedomie....tak mi nekto porate diki mooooc....napiste mi na mail samsarka@azet.sk alebo na pokeci mam nick samsarka dakujem

brittany

patinka ahoooj jasne ze sa k nam mozes pridat :))..a ty si fakt jak ja :)..a odkial si ked mozem vedet?..a ja tiez seba neznasam hlavne ked sa vela najem :(..a ja tiez nejsom tucna ale ked sa kuknem do zrkadla thak si thak pripadam :(

anička

Dakujem ti T!nna za tvoju radu,tak to skusim s tymi sladkostami.Dnes som uz taka plna,od rana nemam prazdne bruch,asi prasknem,jem vsetko mozne,fuj.Dufam,ze to takto vydrzim,lebo mi to lezie na nervy,ked mam take plne brucho a aj ked len trochu,lebo ani dychat poriadne nevladzem.A este ma cakaju tie sladkosti,hrozne ked si predstavim,ale donutim sa,slubujem.A este raz dakujem.Ahoj :-)

patinka

BRITTANY,TINA:CAUTE HOLKY,ja mam 13 rokov,160 cm a 50 kilo,tak isto ako BRITTANY.Nie som tucna,ale nie som ani chudunka ako by som chcela.Uz velmi dlho studujem o chudnuti a diety su na hovno-jojo efekt...atd.Treba si zostavit sama svoj rezim,s ktorym vam mozem pomoct a mozme sa podporovat.Tina ja mam tiez depky a neznasam sa.Neviem ci uz nieco drzite,ale mali by sme zacat ak nie.......pridate sa ku mne,alebo ja ku vam???

brittany

ja som to thakto robila asi cely november a pohoda :)..a nekedy som si dala aj sladkost ale to len thak zadne prezieranie :)..ale no thak mna cestovivy dost nasitia :)..sak zajtra uvidim ked budem mat chut thak si dam..a ty co chces zajtra jest??ci este newis?