CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

brittany

T!NNA :(...ja som sa prejedla navecer :((((((...fuj je mi z toho normalne zle =(..bola som asi 4 hodiny venku a dosla som domo a zacala smo zrat vselico =((...=(..uz dufam ze zajtra to bude f pohode...PATINKA...ach nejde to dobre :(...a do posilky by som tiez isla len nekam s kym..a odkial si??

patinka

brit:moc ani nie,stale si hovorim zajtra ,zajtra ,zajtra a prd z toho.A ty jak si na tom????,ja hlavne nemam cas cvicit,mam iba 2 hodiny do tyzdna tanecnu,nic viac a to je dost na nic.....tak neviem.Ale budem sa snazit aspon raz do tyzdna chodit do posilky,len neviem s kym......zatial papa

patinka

T!NNUSKE:Ako ma moze aj kamratka,ktora ma 35 kilo aj s topankami pochopit,v tomto ju chapem,nemoze.Chcela som byt aj ja anorektickou,ale vsetci mi vravia,ze mam predpoklady byt modelkou a chcem proste iba zdravo schudnut ,mat krasnu plet a nie pomaly sa zabit typom anorekticka,robim to predsa pre seba.Svoje telo teraz neznasam,ale uz som asi 10 kil schudla,predtym som bola hrozna....len este vyformovat treba.Neboj u mna tiez pitny rezim ni je a predsa som schudla,ale treba,treba.budeme sa snazit ookkk,??drzim palceky na vahu ked pojdes a daj mi nejaky kontakt na teba pls icq ja 337-173-172 alebo mail ja patricia1941@gmail.com azet patricia1941 tak nieco napis...papa

t!nna

avka...tak to s tym pitim...no budem sa snazit ked uz aj ty radis..inak je to vazne pravde ze skor schudnem?...a co sa tyka toho 2000kj a kcl..doplietla som to...snaizm sa tomu vsetkemu pochopit aby som spravne chudla ale neako sama to nezvladam...a motam sa...a keby si mi dala este jednu radu...ja vzdy papam aspon5krat do dna a pomenej..lenze brucho mam VZDY nafuknute ...aZ KED SI OD OBEDA nedam nic do rana v tedy mam prazdne brucho pochopitelne ale inak uz to nieje ako niekedy=((

t!nna

brittany..ahoy..tak to mas pravdu je to na nieco dobre ja uz tiez nejem tak cela sladkosti=)...a na vahu ja idem v nedelu som zvedava=p

avka

t!!nna, ak môžem poradiť s tým pitím. Prepokladám, že chodíš do školy. Nos so sebou fľašu vody a každú prestávku vypi cca 1,5 - 2 dcl a doobedie s pitím máš vyriešené. A poobede si nastav pripomienku cez mobil na každú hodinu a nezabudneš. Je to jednoduché, len to treba pre seba spraviť. Okrem toho, že zoštíhlieš, určite to pomôže aj tvojej pleti, veď keď chceš byť príťažlivá, záleží aj na nej, však? Modelky stále chodia s dvojlitrovou fľašou čistej vody, popíjajú a vedia prečo.

brittany

som tu chvilu nebola a jake je to tu plne =))...noo my nechceme byt anorekticky o to nam nejde..my chceme byt chude bez toho aby sme mali vycitky a chceme zit zdravo :).T!NNA ale uz sme spravili pokrok =))..ja ked niekedy zjem viac ako by som mala vycitky ani nemam..lebo uz to nieje prezieranie jak predtym :)..a ani vycitky...a zajtra sa chystam na vahu..ale pochybujem ze som schudla :(..a dufam ze ani nepribrala :)..PATINKA a to si povedala pekne :)..byt krasna stihla neznamena byt vychrtla..a tebe sa jak dari s chudnutim??

t!nna

AVKA...ahoy=)tak to je dobre ked si aspon jedna dospelacka co nas chape..presne tak nechceme byt anorekticky ...chceme byt len stihle a pekne...a presne len tych 5kg staci schudnut=)...a takato podpora je super...ten pitny rezim newiem snazim sa ho dodrziavat ale neda sa proste newiem niekedy na to uplne zabudnem...papkanie tak snazim sa nejest sladkosti hoci velmi tazko si zvykam ale da sa to...niekedy si proste poviem nIE a koniec...=))dakujem/e za rady=))ak este mas neake tak DAVAJ:..lebo leto sa bliizi=)

nadvecou

t!nna a ostatne dievcata - ak budete nasledovat rady avky. Trosku si nieco o zdravej vyzive a zdravom stravovani nacitate, lebo zda sa mi, ze nedostatky mate a nebudete to vyhrotovat, neberiem vam to. Ale majte na mysli prave to, ze este len hladate same seba, a nie ste celkom vyvinute toboz nie silne osobnosti, lahko podliehate akemukolvek tlaku, ci uz medii, alebo vasho okolia. Budte v strehu, aby ste nespadli do niecoho co vas negativne poznaci na cely zivot. PS: grahamovy rozok ma cca tolko kj ako biely a obsahuje velke mnostvo tuku. Tak ked uz pecivo tak celozrnne, najlepsie doma pecene (aspon vies, ze v tom nie je svinstvo). Drzim vam teda palce a hlavne citajte a studujte adekvatnu literaturu, nie tie blaboly v zenskych casopisoch.