CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

žmolka

ahojky kto mi niečo poradí ? tak toto sú otázky nehnevajte sa ale je to ozaj jednoduché len sa neprežierať a trochu pohybu by tiež nezaškodilo

latinka

joj ja sa tak bavim na vas.... Inak vasi rodicia vedia co robite so sebou? Ci ani nie. \" mam 50kg a potrebujem aspon 45\" ...sak to je na vyhru v kategorii SHIT OF THE YEAR. A este nieco - ked nahodou sa u vas skonci puberta, tak budete ploche jak laty drevene, pretoze vam prsia nebudu mat z coho narast. Ale ved aj velkost 75A je dobra - pre koho ako:-O

lektorka

ajja chcem schudnúť!!!Dnes som len na surovej kapuste, žiadna slasť. už skúšam všetko možné. výsledky=úbohé.Pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ForEver?

boze baby, sorry, sice vam to tu napisal uz kdekto, ale vy ste vazne sproste.
zabilo ma vyhlasenie, citujem: "chcela som byt aj ja anorektickou"... neviem, ci to je len vasim vekom, mozno..nechcem vas preto zhadzovat, ale tusim si tak trochu neuvedomujete, co robite. naco chcete chudnut? ak sa vam zda, ze ste tlste, asi mate problem- ktory sa lieci na psychiatrii. okrem toho, ZIADNA patnastka, ktora nema od 80kg vyssie chudnut nepotrebuje.
nechapete, s cim sa zahravate. boh vas opatruj a dufam, ze aspon vase rodiny vidia, co robite.

t1nna

brittany...tak sa snaz pocas dna jest lebo vidis ako to skonci..a kalanetika??.taaak..vies ja som este nikdy necvvicila jogu a newiem ake to je..ale kalanetika..je ..dost nudna...ale ucinna...su tam male pohybi asi 1-2cm...vela krat opakovani..NUDNE dost..ale ked to budes poctivo cvicit tak je to ucinne

maxinka1223

....cawte babenky ak mate niektora overeny sposob ako shcudnut co najviac...tak mi pls poslite strusny obsah na maxinka1223@azet.sk....VOPRED VAM DAKUJEM... :p

gwfb

ty kokos toho je dost sranda citat...vecer som sa prezrala a teraz,jeziiiiiiiis asi skocim z okna.....:Dno ja nemozem,ale chudnite chudnite az kym sa nestratite...nemysite ze lepsie mat svaly a viac kil,ako 10dkg a nic iba kosti...hmmmmmm?lebo tuk vazi menej ako svaly...takze,cvicit cvicit a jest zdravo,mensie porcie a castejsie.....ale aj tak je to vtipne...

brittany

t!nna no aspon ty mas stastie :)...rano som skoro nic nezjedla a na obed vobec nie..potom som bola vonku dlho a potom dojdem domov a prezieram sa :(..sak uvidime ako to bude zajtra..a ta kalanetika to je co??...to je nieco jak joga???

t!nna

brittany...ach jaj no mas to tazke...newiem ako ti poradit to musis sama chciet a byt silna a snazit sa neprezierat...zrejme si nejdela pocas dna co??.skor si davaj casto neake ovocie...ale nhladuj potom pride toto co sa ti dnes stalo..ja sa mam super vobec sa necitim unavena dnes som cvicila kalanetiku mam sa super=)