CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

avka

t!!nna: ja som avka a nie "nadvecou". Nezvyknem sa schovávať pod viacerými menami. Len ma zaujal ten váš slovný ping-pong. Aj keď netuším, kto písal pod menom "nadvecou", musela som jej dať za pravdu. To, že som schudla tých 12 kg za dobu akú som uviedla, je pravda. Ale: ja som mala inú východzu hmotnosť a ešte som stále obézna. Vy dievčatá potrebujete len upraviť postavu a je fajn, že to chcete robiť teraz, keď máte na sebe 1, 2, 5 kg tuku naviac a nečakáte keď to bude viac. Ja osobne papám denne 5000 kj, pravidelne v trojhodinových intervaloch, veľa pijem 3 l denne - vodu alebo nesladený čaj. Vy by ste mali určite jesť trochu viac kj ale tej vody určite vypiť najmenej 3 l. Jesť celozrnné pečivo, nízkotučné jogurty, veľa veľa zeleniny, morčacie, kuracie mäso, prílohy obmedzene - nemastné. Je to veľmi dôležité pri chudnutí. Ja mám dcéry vo vašom veku a jedna veľmi veľa a aj dosť je. A kilá sa na ňu, napriek tomu, že donedávna bola bacuľka, (schudla tým, že celkom, naozaj celkom, vylúčila sladkosti, má 14 rokov) nelepia tak, ako na tú, ktorej musím pitie stále pripomínať (17 rokov). Takže som presvedčená, že ten pitný režim, je aj vo vašom veku dôležitý. Zatiaľ len toľko. A verte, že je mi veľmi sympatické, že svoje zbytočné kilá chcete riešiť a chcete byť pekné a štíhlunké. Držím Vám palce. avka

dolores

to nadvecou: nekaz kočkam idealy... ja viem co to je vdaka par kilam dolu prist k sebavedomiu... nie je nic zle na tom ked si brunetka, ktora cely zivot tuzi byt blond odfarbi vlasy... tak preco by dievca, ktore tuzi byt sexi v plavkach nemohlo chodit do posilovne aby dosiahlo co chce?
prepac, ale podla mojho nazoru si bud chuda od prirody po rodicoch, alebo si stravila dlhy cas v usa, kde aj 80kilove dievcata chodia v minisukniach a pripadaju si pritazlive... a ak mas priemernu postavu s "bmi 20 - 25" tak ti moze ktokolvek zavidiet, ze si absolutne spokojna so svojim telom...

t!nna

AVKA....to si ty?nadvecou?..ak hej tak...jj sme rady ze chces poradit ale nie hned takto ze "ANOREKTICKY"...potom aj ty nas chapes ked vies ze chcem si vytvarovat a troslku schudnut...KED mas skusenosti tak porad=)pereto sme tu aby sme si vymienali rady...a co sa tyka toho z540 o niekolko rokov80...toho sa ja obavam...a uz od teraz si chcem zvykat na takyto zivotny styl..zdravy...tak porad ako si schudla=)

t!nna

patinka...ANO mas pravdu...zrejme nas nepochopila...lebo vazne ja ANOREKTICKA BYT NECHCEM hoci mala som obdobie kedy som chcela byt ale teraz viem ze nie...jedineco chcem je byt stihla a krasna a aspon trosku vynimocna...a mas pravdu len vy ma viete pochopit lebo moje komosky su ine...a tatketo fora su najlepsie=)

avka

... a mimochodom dievčence: o chudnutí niečo viem, za posledné 2 mesiace som dala dole 12 kg. A pokračujem ďalej. Držím vám palce, patinka chápem vás, len som vám chcela poradiť... Len robte to rozumne, aby ste si nevypestovali jojo a neskončili namiesto krásnych 50 kg o pár rokov na 80 kg.

avka

patinka, brittany a t!!nna: ono to nie je o tom, že vás niekto nechápe. t!!nna, ty si prečítaj, čo si písala 30.12.: informuješ brittany, že denne spapáš 2000 kj. A teraz tu píšeš o 2000 kcl. Srdiečko moje - 2000 kcl je 4x viac ako 2000 kj. Najskôr si urobte dievčence jasno, čo ja 1kj a 1kcl (ja som sa to učila pred 20 rokmi na fyzike) a potom chudnite! Je to presne tak, ako vám píše nadvecou: pri chudnutí je ideálne prijať 5000-5500 kj denne, ale to je množstvo pre dospelého človeka. Ty t!!nna spapáš 8000-10000 kj čo sa rovná 2000-2500 kcl.

patinka

babenky-tina a brittany,vobec si navsimajte tu nadvecerou,lebo ona nas nevie pochopit,iba my vieme co chceme a nemusi nas nikto chapat,potrebujeme podporu,ktoru ja nedostavam nikde iba tu od vas.a navyse kto vravi o vystuplich kostiach???byt krasne stihla neznamena byt vychrtla.....vsak?????

t!!nna

NADCEVOU...a to ze sme vynimocni kazdy sam o sebe to beriem...aj to ze chcem byt uznani byt milovani..a newiem este co..a da sa to pocuvat od svojich kamosov priatelov a rodiny...ale treba preto aj nieco robit..nie len cakat a byt pysna ze kamosk povedal aka som super..niekedy ked dries tak sa to pocuje omnoho castekjsie..no nejde o to aby sme boli obletovani..ale ved chceme byt krasny...aj dusevneaj fyzicky a kedze my este dusevne niesme vyrovnane a dospievame snazime si vylepsit figuru..ale ANOREKTICKYZ?preboha az take hlupe niesme

t!!nna

NADVECOU..ale preco nas lutujes?.ved my sme v pohode..ved jeme neaodmietame atrav..len ZDRAVO:ovocie zeleninu..a snazime sa obmedzit sladkosti..a cvicime to uz mame mat iba kostru?..ved my len chcem vylepsit postavu/.//..vobec nemame plan schudnut do uplne vychrtlosti..a od toho mame daluko s nasou dennou stravou..a sebavedomie?.s tym ma urcite vela dievcat problem v tomto veku to je normlne..lebo newieme kto sme ..este sme nedospile sa haldame..chapem pre teba je ttoto vsetko smiesne lebo ked tak pozeram si dospela a vyrovnana sama so sebou..lenze urcite si mala aj ty obdobie kedy si nevedela kam patris..A NEPOVEDZ ZE NIE..a starat sa o seba vylepsovat postavu co je na tom take zle?...v dnesnej dobre treba aj neako yzerat ak chces nieco doziahnut!