CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

Andrej

Koncim tuto debatu.
Dovod 1: nepaci sa mi osocovanie
Dovod 2: neprajem si, aby na nasom webe chudli ludia s BMI menej ako 20. :)

katka66

Ahojte

Som sa tu docitala o podobnych problemoch ktore volakedy trapili aj mna. Chcela by som Vam navrhnut kuru Colonix od drnatura.sk.
Mne velmi pomohla tato ocista organizmu.
Neverila som vlastnym ociam co to odstranilo z mojho tela!
Je to neuveritelne ucinna liecba a ocista traviaceho ustrojenstva.
Prajem kazdemu aby to zazil.
S pozdravom Katka

pekna

chcela by som prispit do debaty pre take baby ako su tu brittany a tina pod.mam 162 cm a 51 kg a moja postava je podla mna priam skvela. uplne v pohode. aj ked moje prsia nie su nejak zvlast velke, ale pri mojej postave a veku uz väcsie nebudu. som zo sebou spokojna, lebo si myslim, ze som normalna. nechcem sa chcalit, ale mam relativne peknu tvar aj vlasy. a pritom nemam priatela, a pritom nechapem, pretoze podla vas by sa za takou chudou babou isli chlapi potrhat. a oni nie. takze nemyslite si, ze ako chude dosky sa z vas automaticky stanu sexice alebo co. pretoze ak nechodite nahe, nikto nevidi tu vasu super vypracovanu postavu, ale vidi len chudu dosku. a to nikoho nepritahuje. tak si rozmyslite, ci budete chudnut alebo nie. mozte zacat ked budete po porode mat nadvahu 15 kg, ale nie teraz. a k vasim priatelom, ci uz terajsim alebo potencionalnym, chlapi si nevsimnu, ci ste schudli z 55 na 50. im su taketo veci ukradnute. kvoli nim sa to neoplati. a je umenie byt krasna zvnutra.

brona

Kiky,plne stebou suhlasim, ja som si totiz neuvedomila ze lolinka ma len 15 a ze su tu dalsie mlade baby!Ono,ja toto s tym pocitanim dodrzujem tak tyzden,inak by som sa zcvokla.
A viem o com hovoris, ja som si tiez svojim uz presla..

kiky

brona : no len dokedy..dokym je to zdrava zavislosť je to v pohode..ide len o to že človek ani nezbada kedy sa ruti niekam s kadiaľ je len veľmi ťažká cesta von..
dospievajuce baby by nemali chudnut..obmedzovať stravu ratať kalorie,telo potrebuje energiu na rast a vyvin a nejakych 1200 kalorii nestači..rozhodne nie..organizmus potrebuje dychať,srdce musi byť,krv kolovať po žilach a na to potrebujete jesť..a keď nebudete..tak ani to sa nebude diať..

sisqa

brona:dufam ze mi pomozu tie cviky.. ale aspon zopar kileciek iste aspon do toho leta lebo sa nedam do plaviek :)) ale diky za radu... a nevete poradit nejake dobre jedlo z ktoreho sa moc nepriberaa?? :))

brona

Sisqa:Prosiiim ta,nechudni!!49 je prilis malo na tvoju vysku!!Ja mam 170 a 53 a som podla mna uz dost chuda.Neprehanaj to,aby si si neublizila!Vazne..radsej sa len snaz spevnit to
brittany:nemusis to prehanat,staci ked si zacvicis trosku 10 minut vecer aspon na boky.ked ta to bude bavit, mozes si dat viac minut a viac cvikov:)
Kiky:my sa dokazeme zabavit aj s nasou zavislostou:)