CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

brona

Baby,nasla som asi najlepsi sposob na chudnutie..teda aspon pre mna..na kazdeho funguje ina dieta,to je pravda,ale toto mozno pomoze niektorym z vas ktore nechcete schudnut hned a zaraz. (Vasa vaha*27)-120´pocet kalorii ktore mozete denne prijat aby ste schudli.ja som dala dole 1,5 kila za 5 dni,absolutne v pohode,bez toho, ze by som sa obmedzovala v jedle..teda az na dany pocet kalorii,hehe:)Cvicim stale rovnako, 5x do tyzdna po 40 minutach.Staci si na www.fitlinie.cz pozriet co kolko kJ obsahuje:)Pozor, 1 cal je 4,2 kJ, tak si to vyratajte:)

brittany

latinka a zas tiez neni najlepsie ked chalan chyti babu za tie jej,,pneumatiky,,..nehovorim ze baba by mala byt vychrtla ale ani tlsta..nech je taka akurat..t!nna podla mna kazdy clovek co je chudi sa citi dobre

t!nna

ALL:..preboha ale ved my len chceme si udrzat dobru postavu..preboha ved napr .DIEVCATA,ZENY co su stihle si neako udrzuju postavu...tak aj my..niesme tucne to nie..a sme chude..lenze kazdy mzoe sa venovat sam sebeci uz ako povedala brittany sam pre seba,aby si sa dobre citil,alebo ked sa chces paci a pod.ved preboha je to chore ked len chcem jest zdravo a mat pohyb?...tak potom su zrejme sportovci vsetci CHORI..tak sa vy prebudte preboha...~!!!nechapem ako mozeme odrazdat ludi od niecoho..ved nic zle nerobime..

latinka

tvoja posledna veta je velmi rozumna brit, aspon nieco. Len neviem ci je prijemne chalanom chytit holku a bat sa, ci jej nahodou daco nezlomia...

brittany

t!nna podla mna preto si to myslia lebo sa im zdame chude...ale napr.ja som zas taka chuda neni...a vsimni si ze ked ides po ulici vidis tam vela chudych bab a vacsina tych bab sa chalanom lubia..a pochybujem ze vsetky tie baby maju dokonaly metabolizmus..urcite aj sa staraju o svoju postavu aby nejako vyzerali..a ja chudnem hlavne pre seba

latinka

nenapisala som, ze ste anorekticky. Ved vidim, ze nie ste. Ale v hlavach to fakt nemate celkom v poriadku. Vies keby ste mali co ja viem 70 kil, tak dobre, zacni jest zdravo a rob daco, ale nie teraz, ked mate aj niektora podvahu, co ste pisali vase kila !!!

t!nna

brittany...tak to je super..len jedz pravidelne ...je tolespie ako nejest cely den a potom dostrat zachvat...DRZIM palec ja zajtra tiez idem na vahu..tento tyzen som cvicila a citim sa fit..jedla som normalnea menej sladkosti..LEN vies co nechapem?!...ze tito tu pisu ze je to smiesne ALE ani asi nepochopili..ZE len chceme schudnut a vytvarovat postavu..TAK laskavo pochpote ze niesme ziadne anorektocky ale holky cu chcu mat zdravy zivotny STYL!

brittany

T!NNA...vcera som mala dobry den..jedla som jak som mala takze pohoda :))..a dneska sa mi to tiez dufam podari..a potom zajtra by som isla na vahu..uz som zvedava co a ako :))

anjel

..ach jaj...už vás vôbec nechápem...treba zdravo chudnúť a nie drasticky..bude to trvať veelmi dlho..pol roka rok.. kým si získate vysnívanú postavu...základ je zdravo jesť v malých množstvách neprežierať sa...a piť veľa vody..dáky ten pohyb..ja uprednostnujem chodzu..treba sa snažiť a robiť to hlavne pre seba..