Skúsenosti s HAK Novynette

gynpôrlek

novynette je generikum mercilonu to znamená že obsahuje tie iste účinné látky ako originál a v tom istom množstve

ewqa

treba pytat u gynekologa tabletky, co nezadrziavaju vodu v tele, od toho alebo od takych tabletiek, co zadrziavaju vodu v tele sa pribera,

vilma

Novynette nie je moja prva antikoncepcna tabletka, zatial z tych co som skusila mi najlepsie vyhovuje. Beriem ho pol roka,nepriberam, mam presny cyklus a nepocitujem ziadne problemy. Je to individualne, mne uplne vyhovuje.

zuzanka2221

AHOJTE.JA SOM TIEZ S TYCH,KTORE BERU NOVYNETTE.ZEBY MI NEJAKO SADLI,NEMOZEM POVEDAT.ZATIAL SOM V ZAHRANICI,TAKZE INU HAK NEMAM ALE HNED AKO PRIDEM NA SLOV.SI DAM PREDPISAT INU.Z TEJTO MA BOLIEVA HLAVA,MAM CITLIVE PRSIA A ZHORSENU CELULITIDU A AJ POMALINKY PRIBERAM.TAKZE SOM SNU NESPOKOJNA.A ESTE MAM OTAZKU.JE TU NEJAKA BABA KTORA MA PRI BRANI ANTIKY KRAMI LEN 2-3DNI?TEDA MAVALA SOM TO AJ PREDTIM ALE TERAZ BY SOM TO ANI KRAMAMI MOC NENAZYVALA.DAKUJEM

myshryz

caute kocky, bolo mi vysvetlene odbornikom, ze novynette je generikum, okopirovany mercilon, co znamena, ze hormony ma take iste, ale pomocne latky lieciva nie, a tie sposobuju vela neziaducich ucinkov, ja ho beriem este len 2 mesiace, ale prsia mam citlive nonstop, som nenormalne naladova....tak som si dala vypisat Yadine...uz sa neviem dockat, kedy novynette vyhodim....pytajte si vzdy u lekara originalny liek, nie len lacbejsiu nahradu...

katka1111

caute baby...ja berem novynette uz asi rok aj pol.pomaly som zacala priberat-10 kg za rok,prsia sa síce zväčšili ale ta celulitida na zadku je hrozná... ked som nebrala tabletky,bola som velelá baba,stále som sa smiala...ale asi tak po pol roku uživania tabletiek som si začala pripadať strašne tlstá,a špatná...a pritom sa za mnou chalani otáčali jedna radosť.nenávidím svoje telo,svoje správanie ..nenávidím samu seba...ked idem po ulici...hlava dole.myslim ze novynettky vysadim a uvidim aky to bude mat na mna vplyv...niekedy som bola predsa taká veselá, milá a dobrá...ale teraz sa mi hnusí pozreť do zrkadla...

machulka006

remacho: máš nejaký konkrétny problém so mnou??? pýtala saholka na skúsenosti s novynette, tak som jej ich napísala...sa poser ked ti to vadi