svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

marianina

silvija presne ako si napísala. Závisí to od vkusu a keďže viem čo je dobré a potrpím si na kvalitu, tak radšej investujem do originálov ako je tento -odkaz odstránený- a nebudem zbytočne vyhadzovať peniaze za nejaké alternatívy, ktoré tožvie ako dlho vydržia ;)

silvija

Pigma39 - to zavisi od vkusu, mne to vyhovuje a paci sa mi, tento konkretne nemam porovnany s originálom ale kamaratov parfem -odkaz odstránený- som mala moznost porovnat aj s originálom a rozdiel som tam necitila.

slnecnica0014

..ja zatial si len v original baleniach normalne :) ale kamoska si objednava aj testery a hovorila, ze tiez bez problemov...ved je to to iste, len proste je bez vrchnacika a to na samotnej voni nic nemeni...

Raddii

slnecnica objednávaš cez nich len parfumy v originál baleniach alebo niekedy aj testery? premýšľala som či je v tom v konečnom výsledku aj nejaký rozdiel keď sa bavíme o samotnej vôni, či to vôbec nie je cítiť čo je tester a čo nie?

slnecnica0014

...treba si uvedomit, ze na originalny parfum nema ziadna alternativa aj keby sa neviem ako velmi chcela vonou nan podobat..viem to aj podla seba...chcela som raz usetrit tak som si objednala nejaku co vraj vonia ako original vonavky co som pouzivala...ale dobre som napisala vraj...okolo originalnej vone to nechodilo ani nahodou...odvtedy uz nepokusam a cez notino si pravidelne objednavam originalne vone, pri ktorych mam istotu, ze budu vonat tak ako ocakavam :)

marianina

Tak kamošky mi dali typ na eshop fann parfumérie a ten čo písala aj agnessca. Lenže keď som pozerala tie ceny vo fann tak ma to vôbec nenadchlo :-S teda najmä nie tie ceny tam.

Pigma nie je to vôbec dobré kupovať alternatívy, pretože to človek ani náhodou nedostane kvalitu akú by dostal, keby investoval do originálu :)

Pigma39

silvija toto okolo originál vône versace ani len nešlo. Nerozumiem tomu, keď chceš vônu ako ponúkajú origoš parfumy versace tak si našetri na originál. K čomu je dobré nakupovať takéto alternatívy a napodobeniny?

bee_1

Ak chces naozaj kvalitny parfem ja nakupujem na notino.sk ale vzdy si nasjkor pozriem ci nemaju nejaku zlavu, ak chces mozes si pozriet aj ty ci maju zlavu a ak hej tak si potom objednat :) -odkaz odstránený-
tu ma byt zlava a s nou potom uz len na stranku, maju tam vsetky druhy parfemov, najma dlho vydrzia

silvija

Milujem toto versace -odkaz odstránený- Je to najlepsia svieza vona aka existuje! teda pre mna :D a pouzivam tieto fm namiesto originalov, uz dlho, uplne su super, vydrzia dlho, nech si vravi kto co chce.