svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

Vetrie

nerozumiem prečo som dávate rôzne napodobeniny, čo sa snažia len na niečo hrať, čo sú len inšpirované nejakou peknou kvalitnou vôňou, žiadna napodobenina nie je taká pekná ako kvalitný originál, dnes sú už dostupné originály aj za prijateľné ceny, takže nevidím dôvod prečo by sa mal človek k niečomu takémuto vôbec uchýliť ;)

sumienkaaa

osobne by som si z toho, co si sem dal link asi nic neobjednal, neviem sa v tych parfumoch vobec vyznat, nie je to dobre urobene, ani prehladne a kedze nic o tom neviem tak by som mala aj strach nieco objednat aby mi to vobec prislo ;)

anetta1000

mat_ka ďakujem za pomoc, potešila ma tvoja správa, tak som sa rozhodla, že do toho pôjdem. Ceny sa mi pri mnohých parfumoch celkom pozdávajú. Aj keď je vo mne ešte štipka pochybností, ale tak nejdem to riešiť uvidíme, keď mi parfum ktorý som si objednala príde, potom sa podelím o moje pocity s vami. Dúfam, že sa nesklamem :(

marianina

Keby len viditeľné ono človek to najlepšie zbadá, keď si porovná cenu parfumu, ktorý používa v predajni a cenu na internete. Vtedy to porovnanie uvidí človek podľa mňa intenzívnejšie a lepšie keď si porovná vôňu ktorú používa ;)

mat_ka

Anetta nedávno som tiež prostredníctvom toho eshopu objednávala vzorky parfumov a následne aj parfum, ktorý mi sadol ;) Pýtaš sa ako je to z pohľadu ceny. Tie ceny sú rozdielne a povedala by som, že celkom aj dosť. Aj keď jasné, že záleží aký parfum konkrétne, ale rozdiely medzi týmto eshopom a kamennou predajňou v cenách sú viditeľné.

anetta1000

klaudusinka ďakujem ti za radu :) čo sa týka toho eshopu, ktorý si mi spomenula. Ten je ako na tom z pohľadu cien? Nemusím si nejako robiť skrz ceny prieskum? Ako to myslíš, že ho máš overený? oni nejako aj garantovať vedia kvalitu svojho tovaru? :)

hanuschka

LiaMa ahoooj cena je asi prva vec ktora dokaze zaujat, je fajn venovat jej trosku pozornost ale treba sa orientovat aj podla toho ako dlho je eshop na trhu, ci maju tovar vacsinu tovaru na sklade alebo nie, ci su schopni ti garantovat kvalitu a podobne ;)

LiaMa

§overeny?
lenze ako si si ten obchod vyberala? vies zaujimalo by ma co ta viedlo k tomu ze si sa prave pre tento rozhodla § pretoze ja uz viackrat som pozerala viacero eshopov ktore parfumy predavaju ale nevedela som pre ktory sa rozhodnut ci sa riadit cenou alebo ako sa medzi nimi vlastne orientovat