svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

klaudusinka

- anetta1000 -
- treba tie internetové parfumérie selektovať - ale nepovedala by som že skrz cenu ale skôr by som povedala že kvôli tovaru, kvalite ponukaných parfumov, napríklad ja nemám odvahu objednávať parfumy z iného eshopu ako je Notino - proste tento obchod mam overený a nemám chuť sa púšťať do nejakého risku nezmyselného - čo sa týka cien tak áno mnoho eshopy ponúkajú lacnejšie jak predajne :)

anetta1000

hanuschka lenže na každej stránke myslím na každej internetovej parfumérii je to tak, že originál zoženieš za lepšiu cenu ako v obchode normálnom? čo býva v obchodných centrách a tak? Či je potrebné aj nejako tie internetové parfumérie selektovať?

hanuschka

Silvija podla toho co si napisala myslim ze si nepochopila co ona myslela :) Aspon ja som to pochopila tak ze sa ti snazi povedat naco budes davat peniaze za alternativy ked mozes mat original za dobru cenu ked si ho objednat cez internet.

silvija

áno máte pravdu pani Stupjakova.L .
14-15 Eur za 50ml Parfum je podla mna vyborna cena a ak mi ta vona fakt vonia ako original tak neviem kde mam hladat este nieco vyhodnejsie

Stupjakova.L

cena? Ako moze byt jeden z dovodov cena, ked vies si uz zohnat aj original za lepsie peniaze cez internet? Ano ja chapem ze vyssie ceny su na predajniach ked musia platit prenajom a neviem co vsetko, ale si otvorim oci pozriem po nete a najdem kvalitnu vonavku aj za nizsiu cenu ako na predajni a rovnako original.

silvija

jeden z dovodov je cena. ale u mna to nebol ten hlavny dovod, proste som sa raz k tomu nahodou cez vzorkovnik dostala, nevedela som o co ide az kym som neskusila vone a potom mi o tom povedali ze to su parfumy FM vo svetovych vonach. Nie su to fejky, su velmi kvalitne. Neviem ako to robia ani preco. Prepacte ale ja vam to vysvetlit neviem, ale tu som to nasla myslim ze dobre napisane, ak vas to zaujma preco niekto voli radsej fm ako original: -odkaz odstránený-

Stupjakova.L

hanuschka ty si davas zalezat na tom aby si si kupila vzdy kvalitnu vonu? Ale kupujes aj nejake napodobeniny? Mne unika preco niekto by si kupoval napodobeninu ked moze originalne vone :/

hanuschka

Raddii nie ak nenosíš parfum v kabelke, tak myslím že kľudne ti stačí aj tester, je to tá istá vôňa ako aj keby mala vrchnáčik, takže nemusíš sa báť niečoho pri nich :) ja som mala síce len raz v živote tester ale vôbec mi to nevadilo, tiež som ho objednávala z Notino ako aj iné vone teraz ...len odvtedy už nosím po kabelkách voňavky, tak mám radšej keď je aj vrchnáčik :)

Raddii

Halo babeny :) jak je to s testermi? Máte aj s nimi niektorá skúsenosť? Premýšľala som, že mne by možno aj tester stačil ako voňavka, keď ho budem mať len doma v poličke. Len by som rada vedela, či to posielajú už použitý tester alebo jak?

Stupjakova.L

silvija, lenze o com to je pouzivat nejake napodobeniny, fejky, ktore sa hraju na nejake originaly ktore vobec nie su? To mi vysvetli mne to nejako unika :/ preco by si niekto kupoval nejaky fejk ked si moze kvalitu?