svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

silvija

ja s vami súhlasím :) a FM som tiež najprv vôbec neverila :) inak akurát som to do nejaého príspevku pridala : zaujímavá skúsenosť ženy, ktorá FM vôbec neverila a po vyskúšaní zmenila názor (trochu :D ) makeupbyveo.blogspot.sk

marianina

Xtube1 tiež sa pýtam to isté, podľa mňa ak žena už raz vyskúša kvalitnú vôňu, ktorá dlho vydrží a pekne vonia, tak už nebude vôbec utrácať peniaze za nejaké napdoobeniny, ktoré na seba budem musieť striekať snáď každé dve hodiny, len aby to bolo ako tak cítiť...

Jarta114

silvija mne by sa nepáčilo? ...ja to beriem tak, že sloboda názoru...tebe sa páčia napodobeniny? alternatívy? nech sa páči :) je to tvoje rozhodutie. Každý si musí prísť sám na to, do čoho sa oplatí peniaze dať. Ja rozhodne som od istej doby len za originály, ktoré objednávam cez notino a zatiaľ som nemala problém. Takže za mňa toľko. Veľa šťastia pri používaní napodobenín ;)

silvija

tvoja negatívna skúsenosť ma mrzí, neviem akú značku si skúšala..
veriť mi nemusíš, ja len píšem, že nie je košér tvrdiť o niečom čo človek neskúsil, že je to zlé.
tie parfémy fm čo si ja objednávam sú super. ale každý nech sa riadi ako sa jemu páči. len tebe by sa tiež asi nepáčilo keby ti tu niekto tvrdil, že to čo si si kúpila je zlé (a pritom bez skúsenosti, len z dojmu)

Xtube1

Tiez som toho nazoru ze radsej vrazim do originalu a viem ze mam co chcem. Naco mi je nejaka napodobenina,smrad co neviem co vsetko tam smrdi, nieze vonia. To k comu akoze tu nahovaras baby na lacne "alternativy" aky to ma zmysel ??

Jarta114

silvija neverím tomu, neraz som sa ulakomila a dala som na takéto veci, že šak ušetrím a budem mať vôňu ako originál. Ale potom som to ľutovala lebo rýchlo tá voňa vyprchala, rýchlo sa minula, to proste nejde zrovnávať, nech to tvrdíš ako tvrdíš

silvija

práveže kým neskúsite aj tú alternatívu (aj keď áno, viem, vravíte, že máte odpor a radšej našetríte na originál) tak nie je úplne košér tvrdiť niečo o ich výdrži a kvalite :) práveže mne sa často stáva, že mi chvália ľudia parfum - aj ho spoznajú - a ani len netušia že nemám originál ale práve alternatívu :)

Pigma39

silvija neviem nie som na takéto rôzne napodobeniny. Podľa mňa keď nemám na originál, tak si radšej naň našetrím a nebudem riešiť alternatívy, ktoré síce sú lacnejšie a snažia sa voňať ako nejaká značková voňavka ale pritom to okolo originálneho parfumu ani nechodilo.

Raddii

slnecnica aj sa jej niekedy stalo že by nejako v testery chýbalo z tej vône alebo nie? toho sa obávam že ako to vlastne je, či množstvo je rovnaké alebo ako. Pokiaľ by to bolo len bez vrchnáčika ale inak to isté, tak by som aj do testeru možno išla :)