Krcne mandle......vybrali vám ich?

asa

hellou:)no nedávno mi doktorka oznámila že krčné mandle musia ísť von.Aj ked neviem ci mi to pomoze,ziadnych streptokokov ani nic tam nemam,len som skoro kazdy mesiac chora,doktorka si uz so mnou nevie dat rady...mne sa do nemocnice velmi nechce,kedze mam z nich panicky strach,neviete prosim vas ako dlho tam budem musiet byt?ako som tu tak citala,to vyberanie mandli nie je nic prijemne,takze mam vacsi strach ako som mala..ale ked to inak nejde.no ja len dufam ze mi to aspon trochu pomoze lebo nechcem to setko podstupit zbytocne...

zanazone

Ahoj Matias, neviem odkial si, ale ja som bola v Bratislave vo Vojenskej nemocnici. Celkova narkoza, super personal. Ale podla mna ti uz v kazdej nemocnici daju na vyber, ci chces lokalku alebo celkovu.

blonska

ahoj matias.tak ja som 6. den po operacii mandlii.robili mi to v uplnej narkoze v ruzomberskej vojenskej nemocnici.je tam vynikajuci personal,skveli lekari.objednal ma tam mudr. Rac ktory je tam primarom.ma ordinaciu v nemšovej pri trencine.vyborny lekar.odporucam....

RNG

SALO=antistreptolysin O test ukazuje sucasnu infekciu streptokokmi, alebo minulu infekciu.
Takze nie je nevyhnutne zly znak(minula znamena, ze je uz vyliecena a telo ma vysoko protilatky).
Okrem toho ma metoda medzi 20-30 % false negative=nespravne negativne citania, takze nie je prilis spolahliva.
Ma aj False positives+nespravne pozitivne, ktore su sposobene ochorenim pecene alebo tuberkulozou.
Vseobecne, nepriame testy su sice rychle, ale dost nepresne a posudzovat len na ich zaklade vedie casto k omylom diagnozy.
Ak mas streptokokovu infekciu, tj silnu, lebo streptokoky su cely cas v tele, napr pri krckoch zubov), treba ju adresovat niecim silne antimikrobialnym(GSE, oreganovy olej,extrakt z olivovych listov, graviola, zinok...) a/alebo posilnovat obranyschopnost tela(mineraly, vitaminy).
Streptokoky v tele likviduju hlavne biele krvinky, ich pocet a aktivita sa da zvysit stimulaciou betaglukanmi.

mira

Tuky, hlieny a cukor sa vám prestali vylučovať kožou, mandle ich prestali odstaňovať z tel. tekutín. Kde asi sú ?
Zakrátko to zistíte.
Niekde vo vnútri tela.
Oni sa samy ozvú .
To už ale zabudnete, že ste si dali odstrániť z organizmu smetný kôš na odpad spolu s odpadom.

katuliatko

ahojte.dnes som sa vratila z nemocnice.v piatok mi vyberali krčné mandle.ale nie ako tu ja čitam v celkovej narkoze,ale iba v lokále.nebolo to bohovie čo ked ste počuli ako sa vam v ustach hrabu ale dalo sa to v pohode vydrzat.nič som necitila lebo mi usta uplne umrtvili.podobne ako bolo hore uz uvedene aj pre mna sa stal prasok Flector mojou drogou.strasne pomaha..zatial sa mi to hoji v poriadku..bola som v nemocnici 3 dni takze nie je to az take strasne.no boli to dost prve 2 dni hlavne ked sa vam neda rozpravat a o jedle uz ani nehovorim.ale postupne sa to spravi.. :)