Krcne mandle......vybrali vám ich?

Tams

kikiku: priamo sa toho krcneho opytaj, ci nemozu ist mandle von.

Inak, nasla som celkom fajn link ohladom tych mandli.. aj fotky su tam nejake

www.orl-lfuk.sk

kikiku

pytam sa preto, lebo som si ich chcela dat vybrat ale doktor ma zrusil ze to je v pohode! pritom ho vobec nezaujima ze som neustale unavena, bolievaju ma klby az tak ze pred 1-2 rokmi som zvykla chodit domov aj do skoly peso(cca 25 min) a teraz nemozem lebo sa ledva doplazim domov. anginu mavam tak min 6x za rok, pozrala som uz tolko antibiotik ze ma stale boli zaludok, mavam z nich neustale vytoky ktore si po nich liecim min. mesiac a ani moje vysledky pecene nie su bohvieco. teraz sa snazim dat dokopy zdravsou stravou a ocistou tela, ale ktovie ci sa dam nejak dokopy. oznicenej imunite ani nehovorim ...

momo37

no ahojte, teda ja vám niečo poviem, ja som už 4-tý deň po vybratí mandlí a stále trochu bolí a nemal som ani zvýšené to aslo alebo čo? Vôbec sa toho nemusíte báť, je to ako by ste len mali angínu len ju v skutočnosti nemáte lebo ju nemáte mať z čoho a aj tak keď Vám ich už vyberú tak si treba stále pýtať injekciu proti bolesti a ani to nebude cítiť že Vám tam niečo robili, ja som urobil chybu že som sa dal odpojiť z hadičky a potom mi dávali injekciu len do zadku a nezaberalo to takže si žiadajte aj ked vás to už po 1 až 2 dňoch nebude bolieť nech Vám to dole nedávajú lebo tá do riťky mi nezabrala ani trochu a bol som jak zranený vojak uprostrd bitky v 2 sv. vojne, ešte že som mal algifen.Neo - božské antibiotikum, ktoré ma zachránilo. a ešte vôbec sa teda toho netreba báť!!! lebo je to naozaj ako taká vaša posledná angína...

maggynka

Ahojte, mne vybrali mandle pred 3 rokmi,ASLO som mala sice len nieco pod 300 ale aj tak sa tym vyriesili moje chronicke zapaly, najma mocovych ciest, je to NEPRIJEMNE, hlavne preto ze vas napina pri tom, reflex sa ovladnut neda, ale lekar to vie dost sikovne vysmiknut, aj som sa divila, ved som mu skoro prehltla noznicky :)) Potom treba 2 dni vypluvat vsetko, hlavne krv:( A asi 2 tyzdne boli kazde prehltnutie slin.

kikiku

zdravim, robili mi krvne testy a ASLO mam 246. je to nad limit 200 a chcem sa spytat ci vam vybrali mandle aj ked ste nemali ASLO nejak rapidne zvysene.dakujem

zuzic

jaanca ako pre koho. vacsinou v dnesnej dobe to uz zvyknu poriadne umrtvit ale stava sa ze aj nezabere umrtvenie az tak ako by malo. ale zas ak mas naozaj problemy tak tu bolest urcite vydrzis, kolkym ludom uz vyberali. zostava sa v nemocnici induvidualne podla tvojho stavu ale vacsinou okolo 4-5 dni...

jaancaa

Ahojte...rada sa pripojím k vašej debate. Majú mi vyberať krčné mandle. Je to bolestivé? Ostáva sa potom v nemocnici? Ďakujem Vám vopred za odpoveď.

jaancaa

Ahojte...rada sa pripojím k vašej debate. Majú mi vyberať krčné mandle. Je to bolestivé? Ostáva sa potom v nemocnici? Ďakujem Vám vopred za odpoveď.

jaancaa

Ahojte...rada sa pripojím k vašej debate. Majú mi vyberať krčné mandle. Je to bolestivé? Ostáva sa potom v nemocnici? Ďakujem Vám vopred za odpoveď.

jaancaa

Ahojte...rada sa pripojím k vašej debate. Majú mi vyberať krčné mandle. Je to bolestivé? Ostáva sa potom v nemocnici? Ďakujem Vám vopred za odpoveď.