Krcne mandle......vybrali vám ich?

Tams

No,zajtra mam ist na kontrolu.. tak som zvedava co mi povedia.. Naposledy ked som bola na kontrole, tak som tam mala este taku hrubu vrstvu toho povlaku,takze nebolo nic vidiet..
Ok, tak mi to mozes potom preposlat, si zlata, dakujem.. nikto sa s tym nestretol, nikto o tom nikde nepise :( neviem ci je to bezne.. ta dierka je taka podlhovasta.. taky oval, sirka mozno 0,5 cm a dlzka o nieco viac.. a zhora a zdola mam este trosku toho povlaku,ale pobokoch tej dierky uz nie :(

zuzic

hm:(( tams keby som ti mohla pomoct:( co ti na to povedal lekar? na tu dierku. nemyslim si ze by ti to ostalo ani zeby sa stala chyba vo vybere...myslim ze sa ti to zaceli, to kvoli tej cievke ale poslala som to do jednej poradne tam je dobry lekar ked mi pride odpoved skopirujem ti to. a kedy si bola naposledny u lekara?

Tams

zuzic? mam depku :-( uz presli 2 tyzdne od operacie a ja mam na jednej strane (na tej kde mi vypaloval cievky lebo som na 7.den zase krvacala) taku dieru, no dierku.. ked dycham nosom,tak citim ze mi tam ide aj vzduch trosku.. je to normalne? nevies? zaceli sa mi to? :-( mohlo sa stat ze mi to doktor nejak prepalil? ja uz nechcem zase trpiet :( dufam ze je to normalne a zrastie sa to..
inak,ja tam mam este stale tie povlaky, sice trosku menej,ale mam

darika

nemas poranene?Nieco si nezjedla?,co ti mohlo podrazdit?Pokial ta krv bude znovu,chod.Zvonka ranu zalepis,ale zvnutra?...

purblanka

ahojte-potrebujem radu.Dnes ráno ma začalo ale naozaj strašne bolieť hrdlo.Potrebovala som si odkašlať,a viete čo?Vykašlala som z hrdla krv s takým hustým hlienom.velmi som sa zľakla,a nechcem si namýšľať.Nemôžem ani prehltaT,a mám veľký strach.Čo to môže byť???

sasa.

Aha tak to ja určite nebudem jesť nič ostre Jeej aspoň schudnem trošku :-D. A to je dobre že to hojenie trva tak ktatko som čakala že nejake dva mesiace to bude trvať kým to bude zacelene a povlaky odpadnuté. takže cca po tých troch týždnoch ti to vyzeralo v hrdle tak normalne? Že si mala ako to povedať pekne tu kožu zrastenu alebo no taku nornmalnu ako mam napr ja teraz taku zarovnanu s hrdlom :-). Inak to neviem vysvetliť, veď vieš asi čo myslim? Či si tam nemala jamy?

annna303

Chudatko 12 no fakt odstrašujúci príklad,že by si vraj už nikdy nešla,ver tomu keby si musela šla by si aj po druhý krát,pokial je to nevyhnutné.