Aku pračku...?

zahorko

hej hej tomu ja chapem, to bol len priklad. tak ona zacala cvicit a snazi sa jest vela zeleniny a ovocia, tak som proste myslel, ze by som jej mohol spravit radost nejakym takymto pomocnikom. pozeral som aj tie a ako ten mal aj taku dobru cenu v ramci inych znaciek

cicilka

zahorko, len to je ine odstavovat citron a ine je napriklad jablka, hrozno, teraz bude sezona a my proste ked mame vela ovocia, tak ho odstavime, lebo to mam istotu, ze teda ho spotrebujeme, lebo take mnozstvo ako sa nam urodi nie sme schopni normalne skonzumovat :)

meggi36

Pozri od tej značky, čo sasimka písala a tie také závitové, či slimákové, či ako sa volajú, tie sú veľmi dobré aj napríklad na stopkový zeler, aj na špenát. Lebo klasické majú s tým problém.

zahorko

u nas o tom draha zacala basnit, ze by sme si mohli take robit, lenze nastal problem s tym ze proste doteraz sme nejak elektricky odstavovac nepotrebvoali a na citron do caju nam stacil ten klasicky rucny. pri takychto stavach by ste mi mohli poradit s akym ste v pohode

modroocka333

ano to mam aj ja rada take stavy, aj si robite nejake take, ze aj zeleninu aj ovocie dokopy? ake mate take oblubene?
budem musiet dnes skocit do obchodu nejake ovocie kupit, lebo ved uz doma pomaly nic nemame :)

sasimka

jasne, ze dokaze, tie sitka su dost take na husto, takze to vsetko zachyti a potom mas len cistu stavu, osobne si ju rada s vodou riedim, lebo cista ovocna mi pride dost sladka :)
skus pozriet Philco odstavovace, je to dobra znacka a super vykony maju :)

Dienda

Zancicka, ked mas odstavovac, snekovy alebo aj klasicky, tak ono to nepusti cez to sitko tie zrniecka, to mas cistu stavu, tam sa nemas vobec coho bat ;)

janinia

odstavovace vacsinou nie, to co myslis ty, to skor su take tie smoothie mixery, lenze to ti neodstavi, to je ine ako velky odstavovac, z ktoreho mas pekne len cistu chutnu stavu ;)