Aku pračku...?

zancicka

pri tychto novych prackach sa mne napriklad paci, ak maju dotykove ovladanie alebo ak sa ovladaju len cez to stredove koliesko. mato to tak prosim niektora?

leosik

Tiez ked sme kupovali novu pracku a tak isto napriklad aj susicku, tak som chcela aby bolo ovladanie co najjednoduchsie a aby nebolo na pracke triliarda roznych tlacitok

zuzisima

u nas to tak bolo tiez daval jedno pradlo s druhym a potom to bola cista katastrofa. no odkedy zacal chodit aj na tyzdnovky, tak bol nuteny sa naucit prat, aby si neponicil veci. ja mam taku istu znacku - jednoduche ovladanie to bolo pre mna gro aby som nemusela lustit co a ako

matriska

HIRTA

Toto je zasadny problem aj u nas doma, ze nevie proste to tam nejako naskladat. Kedysi aj ked prat daval, tak jedno s druhym, akekolvek pradlo, akekolvek farby :D

hirta

haha tak to si mala dobrú taktiku už od začiatku, tak u nás práčka nie je problém, my sme aj spolu boli kupovať, máme Philco, ovládanie jednoduché, že sme si na to obaja rýchlo zvykli a v tomto ma vie polovička hneď zastúpiť, jediné do čoho sa nemá tak ukladať riady do umývačky :D

kollki

To je dobre, na toto som ja myslela, ked som pracku kupovala tiez, aby bolo ovladanie v slovencine, aby drahy vedel bez problemov pustit.

romkita

no u nas take nejako nehrozi, moj muz si velmi potrpi na to, aby nesiel dva dni po sebe v rovnakom tricku alebo nieco podobne, lebo ze co si budu ludia mysliet, akoze dovidenia, ale uz neriesim, ked vidi, ze je plny kos tak uz da aj on sam od seba prat, takze to mu kvitujem :D

michalienka12

Mohla by si to naucit aj moju malu. Nemozem povedat, ze nerada periem, ale fakt niekedy su to take haldy, ze mi je z toho az do placu. Aspon, ze mame pracku, ktora v pohode vsetko poperie

dariniatko

u nas to tak tiez kedysi bolo no nastastie sa mi podarilo hlavne teda manzela naucit k tomu, ze tricko alebo mikinu, ak nie je teda samozrejme zaspinene alebo spotene si moze obliect aj viac krat ako len raz

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.