Aku pračku...?

katikaluz14

Teajka-áno,toto je to isté,čo si písala.Je to ten istý odšťavovač.Tak hlučnosť nemusí byť pre každého podstatná.Niekto ju vôbec nerieši,keďže odšťavuješ väčšinou cez deň a nie večer alebo skoro ráno.

teajka

zavitove? to je zas nejaka novinka ci to su tie snekove ci ako sa volaju.... inak co sa taka napriklad hlucnosti, na to ste niekto pri vybere daval pozor?

martinka090

Ale za mna neviem ako vy mate skusenost, ale lepsie su tie zavitove, teda velmi zalezi, co chces, ake ovocie robit, odstavovat, ale dostanu zo vsetkeho ovela viacej stavy ako klasicke.

teajka

a tak ved to je super, takto aspon vies, co pijete, ziadne ecka v dzusoch a podobne. ked si teda robievate takto casto rozne stavy, mas velky odstavovac? ono je asi aj najlepsie ak ma co najvykonnejsi motor - potom by sa nemal ani tak namahat

romi3a

Ked chces ale nieco taketo kupit, tak pozeraj kvalitnejsie kusky. Napriklad od Philco, ta znacka ma super odstavovace, vykonne, mame od nich aj my doma a robim na nom stavy casto.
Zvykli sme si cela rodina a najma takto, ked leto uz odchadza a zima prichadza, ze je take chripkove obdobie, tak stavy su pre nas velmi dolezite.

paliinno

Tak zas ale ked vie, ze sa po niecom takom obzera tak preco nie. Radsej ist na istotu, ako kupit nieco, co nevyuzije. A isto k tomu prihodi aj nejaku tu kyticu

blackwidow

Su ludia, ktori nemaju radi taketo darceky. Mne osobne to nevadi, ja mam rada aj spotrebice, aj doplnky do domu, do kuchyne ako darceky, ja som zase nazoru, ze darcek by mal byt prakticky. Ale kazdy ma na to iny nazor.

zahorko

pockaj teraz som tomu nejak nepochopil, co myslis tym prezieravy? ved nechapem, ako co by mohlo byt na takomto darceku zleho?