Aku pračku...?

renata18

jakiska a pre toto osobne som radsej, ked je kupa aj s dovozom a nemusim sa bat, nemusim nic riesit, kedze byvame v byte na tretom a bez vytahu, tak aj to, ze nam spotrebice do bytu vyniesli som bola happy jak dva grepy :)

hrankovian

len nie kazdy ma takuto moznost. a zase riesit odvoz, zhanat niekde dodavku alebo niekoho s vacsim autom, to su zbytocne komplikacie.

jakiska

My si najradsej dopravu sami riesime, to je najistejsie. Keby sme nieco aj vyviedli s tym spotrebicom, tak si za to mozeme sami :D

kollki

Leosik tak je rozdiel, ked ti nesie nieco kurier, prepravna spolocnost a ine je to ked si riesit dopravu priamo cez predajcu, od ktoreho si si tu pracku alebo cokolvek ine aj kupila :)

leosik

Dohodli ste si aj čas, že kedy cca to dovezú? Aby si sa predsa tiež vedela zariadiť. To inak zbožňujem, keď niečo objednávam a v sms od kuriéra je také časové rozmedzie, že pomaly od rána od 10 do večera do 22.

janinia

hned nie, ved oni nemaju len teba, oni ti povedia kedy cca, ale casto, teda ked sme my kupovali pracku, tak sme mali, ze dorucenie nasledujuci den, oni si to naplanuju a ti dovezu, super je ze maju aj taku sluzbu, ze ti spotrebic aj vynesu, aj rozbalia a aj stary vezmu

Martinka229

ked ono zalezi aj ake spotrebice, co vlastne chces kupit, dobre je ked sa da na predajni tiez dohodnut doprava, dorucenie domov, ze nemusis vlastne riesit ako odvezies pracku domov, lebo teda nie kazdy ma velke auto, do ktoreho to nalozi a vybavene

misicka333

zalezi z akych obchodov kupujes, lebo ja napriklad som viackrat uz z Planea objednavala a bolo to rychlo dorucene a vsetko v poriadku :)

mikuska

mne ti to je zase jedno. nepotrebujem mat vsetko rovnakej znacky. ziadne benefity mi to osobne neprinasa. hlavne, aby bol ten spotrebic dobry. napriklad co sa mne neosvedcilo, tak kupovat online spotrebice.