Aku pračku...?

kurajka88

Vies co, mne sa to napriklad moc paci, potom to vyzera ako keby to bola sada. Zvacsa to aj tak je, ak je clovek napriklad stotozneny s nejakou znackou, tak najdes u neho viacej kuskov. Preco sa pytas? Caka ta nejaky velky nakup?

marceliita

dievky prosím keď kupujete spotrebiče domov, tak sa zameriavate nejako aj na to, že v jednej značke ich mať čo najviac? či toto vám je nejako jedno??

kras3ka

toto vobec neviem, ale my mame k Philco odstavovacu plastove tie nadobky, oni su z takeho pevnejsieho plastu, takze vela vydrzia a nie su tazke, ja nemam na skle rada to, ze je tazke, ze ked nahodou buchnes omylom, tak sa moze rozbit a pri tomto to nehrozi :)

teajka

dajme tomu, ze oboje nadobky, inak ked tu o nich tak vravime, su byvaju len plastove, ci sa najdu napriklad aj sklenene?

7klaudiinka7

Vieš si dokúpiť, čo potrebuješ, ale teda máme už odšťavovač nejaký ten čas a nič takéto ako píšeš sa mi nestalo. Vôbec nemám problém s tým, žeby sa niečo zlomilo alebo tak, lebo treba už pri kúpe pozerať kvalitné prevedenie. Aspoň za mňa je to podstatné.

hrantika

to podla mna zalezi od vyrobcu a samotneho modelu toho odstavovaca, ci sa to da. napriklad aj pri mixeroch niektorych sa prislusenstvo dokupuje, niektore to maju hned od kupy vsetko v baleni. to je rozne.

simikplan

nevies ci tie nadobky sa daju aj nejak dokupovat, keby sa zlomila niektora alebo inak poskodila? podla mna su to take spotrebne casti toho odstavovaca.