Aku pračku...?

hirta

kurajka len mne sa do toho upratovania toho prádla nechce, ja nemám rada, že zavesiť, potom zvesiť a odkedy máme sušičku tak keď skončí to už si viem tak naplánovať, že hneď ako dosuší, tak prídem poskladám a tým je to pre mňa vybavené :)

kurajka88

S tymto som akoze v pohode, to uz mam system, aby mi pradlo nezavadzalo doma. Zaklad je hned ako uschne pozbierat a poskladat a odlozit. Len co fakt nemam rada, tak ked mam rozlozeny susiak, v zime ponozky na radiatore, lebo vsak nech to rychlejsie uschne a do toho pride nejaka navsteva.

Martinka229

dariniatko to je fakt. Vela ludi v bytoch bojuje s malym priestorom a teda casto aj s vlhkostou ked susia pradlo normalne v byte a teda my kym sme v byte byvali tak som bojovala aj s bordelom furt, lebo to jedno zavesis, potom to poskladat, kym som sa k tomu dostala, potom do skrin, medzi tym som dalsiu pracku oprava a bol to nekonciaci kolobeh.

dariniatko

tak to je zase iny pripad, ked neobmedzuje priestor. potom clovek pozera aj na ine veci. len v niektorych situaciach si proste nenavyberas.

martinka090

Dariniatko aj slim sa robia. Ale asi len dve znacky take maju a teda to neviem ci by som taku chcela keby som bola takto limitovana. My teraz pozerame ponuky a teda som rada ze mam moznost vyberat z viacerych znaciek. Lebo viem si aj ceny aj hlucnost aj spotrebu aj vsetko porovnat a je mi to tak lepsie.

Klara154

Mam ju, ale teda ono myslim, ze je to skor o tom aby to pradlo bolo este take nadychanejsie, ale teda my odkedy mame Philco susicku, co mame tak nemam nejako problemy s ubitym pradlom, praveze je jemne, vonave a take akoby ponatriasane alebo akoby som to vysvetlila. Ale napriklad do pracky davam lopticky ked periem zimne bundy.

liah33ra

davate do susicky aj tu gulu taku, co sa da kupit? ma to nejaky efekt, akoze taky skutocny, ci je to skor reklamna zalezitost?

dariniatko

mne napadlo hned niekolko sposobov, ako by nemusela zaberat tolko miesta. moze sa postavit na pracku alebo to moze byt ako kombinovany spotrebic. alebo potom mi este napadlo, ci sa nerobia aj take tie slim verzie.