Aku pračku...?

marceliita

zahorko toto nejako neriešim, nemám pocit žeby sme mali nejakú tvrdú vodu, ale teda na čom si zakladám pri práčke, tak to je aby bola otvorená, nie zatvorená, aby proste dýchala a tiež pravidelne ju čistíme, že ju pustím na prázdno a dám program na čistenie, to musí byť, keď chceš aby prádlo voňalo a aby ti dobre slúžila tak bez tohto to nepôjde

norvana

je to dobre pri detoch, to akoze bez pochyb, ale ja napriklad som chcela ked sme vyberali aby nespotrebovala pracka vela vody, aby nebola hlucna, to boli take dve veci ktore boli pre mna podstatne, hned teda po tom na kolko kg je pracka, ale tak tym sa riadime v prvom rade :D

misicka333

mala mala, ale nie je to tak treba si to pozerat, ja pri vsetkom pozeram co vsetko spotrebice maju a co by som chcela este navyse alebo tak proste, pretoze kazda mame ine nejake tie preferencie, co chceme aby to malo :)

rosebud

To záleží aká je voda, to je fakt, to máš podobné ako pri kávovaroch, nie každý to musí riešiť.
Čo sa týka toho detského zámku, nemala by to mať už každá práčka?

teajka

zahorko co ti ja viem, ja to nepouzivam a nemam nejak pocit, ze by isla na pracka horsie alebo co. ale mozno zalezi aj od toho, ze kde ma kto aku vodu.

zahorko

dávate do práčky aj tie kadejaké zmäkčovače vody a odvápňovače? moja začala s týmto vymýšlať, len podľa mňa je to tak trochu zbytočné.

kollki

S detmi je veselo, len co je pravda a teda niekedy to da ozaj zabrat. My sme na viacerych spotrebicoch aj na varnej doske pozerali aby mala detsky zamok, je to taka istotka. Ale teda pri pracke a susicke je dobre to, ze su v kupelni, ze zavriem dvere, ale kuchynu s obyvackou mame otvorenu, tak to neustale ich pokusa :D

julisa12

teraz hadam uz vacsina pracok by to mala byt..ved dnes uz kadeco pracky dokazu..tak to si kukni ked budes vyberat..alebo aj detsky zamok ked je, to je dobre pri takych malych spuntoch velmi dobre, lebo teda z vlastnej skusenosti viem, ze im to velmi zvykne podavat ruky..