Aku pračku...?

liah33ra

to by sa aj mne nieco taketo zislo. lebo potom sa vecne nahanam a kolkokrat vyckavam, ze kedy konecne doperie, aby som mohla niekam ist. takto by sa to lepsie naplanovat.

7klaudiinka7

Leosik presne tak osobne som to zvykla tak robiť keď som chodievala skoro ráno do práce. A nastavila som si to tak aby sa spustila okolo obeda aby ja som potom keď prídem domov mohla vypraté prádlo len povešať a pekne voňalo.

dariniatko

katikaluz14 ono sa to oznacenie menilo nejak kvoli unii, ze aby to bolo jednotne vo vsetkych krajinach. ale tak ono sa da v pohode v tom aj teraz zorientovat. aj tak podla mna skor ludia pozeraju tie jednotlive parametre, nez toto jedno konkretne oznacenie.

leosik

Modroocka333 a ten odložený štart znamená čo? Akože si všetko nachystám a naplánujem si, že kedy sa má zapnúť?

modroocka333

akoze myslis taku, co sa cez wifi a tak? uz som o tom pocula, ale teda nie som osobne pre neico take nejako naklonena, som rada, ked viem ovladat pracku bez problemov, ze to ide jednoducho a kedze dnes uz skoro pri vsetkych prackach si vies nastavit aj odlozeny start tak toto je vec ktoru ozaj dako nevyhladavam :)

modroocka333

renilla tak rozdiely mozu byt vo velkostiach, v ovladani a v takych praktickych veciach, teda to ovladanie je pre mnohych ludi si myslim zaklad, vyznat sa v tom ako sa ovlada, ake programy a tak :)

tutri

*jakiska*
My máme zvrchu plnenú Philco...A je fakt, že je užšia, je aspoň viacej miesta máme v kúpeľni...Pozerali sme aj slimkové práčky, len iných značiek akože aby bola zpredu plnená, ale teda nejako ma neoslovili...Tak sme po takejto siahli a teda neľutujem...Šetrí miesto, môže byť aj celý deň otvorená a nie je s tým problém...

jakiska

romkita presne tak, tie zhora plnene byvaju take mensie a robia sa aj tej slim verzii, ci ako sa to vola. ze su ozaj take uzsie. spredu plnene mavaju vacsie bubny, teda pojmu vacsie mnozstvo pradla, viacej kg.