Aku pračku...?

kurajka88

Zahorko pozrela som si aspon tak zbezne, boli tu aj nejake konkretne odporucania, tak si to planujem este tak blizsie pozriet. Tak uvidime, co z toho bude.

katikaluz14

Dariniatko-to vážne sa už to nedá nájsť sa to menilo?My sme dávno žiadne nové spotrebiče nekupovali tak je to pre mňa prekvapením.Ale práčka nejaké začína haprovať.Nechce dobre žmýkať a začala pri žmýkaní aj cestovať,takže by som ju rada vymenila,len teda teraz neviem na čo dávať pozor.

romkita

to, ze ci zpredu alebo zvrchu to myslim, ze z velkej miery ovplyvnuje aj to, ze kolko priestoru mame, lebo mam kamosku ktora byva v ozaj malom byte a tam by mala problem otvorit dvierka na pracke keby mala zpredu plnenu :/

teajka

cicilka tiez si myslim, tam sa nemas v com popliest. to su proste udaje, ktore je jednoduche si porovnat pri jednotlivych prackach. potom si myslim, ze este sa prihliada aj na to, ze ci je zhora alebo spredu plnena. ale to skor tak, ze komu co vyhovuje, neviem ci to ma na nieco realne vplyv.

zahorko

kurajka ale toto je taká dobrá zmena, ktorú isto oceníš. prejdi si diskusiu a máš tu rovno aj písané, že na čo sa zamerať pri výbere.

cicilka

no a to je akurat tak na domylenie, preto ja najradsej si pozeram priamo spotrebu vody, spotrebu elektriny akoze hodnoty, to mam najlepsiu predstavu o tom, ci sa to vyplati alebo nie :)

dariniatko

ono tusim teraz s tym Ackovym oznacenim ani nenajdes. cize ked si to vies prepocitat, ze co bolo A, je napriklad teraz C, tak si vies stale tie produkty porovnat. ale co som videla, sice este vlani, tak mali uvedene tie stitky aj stare aj nove pri spotrebicoch.

kurajka88

Vsak ja uz dlhsie uvazujem nad tou susickou, len nejak sa neviem k tomu donutit. To je proste zmena a zmeny nemam rada :D

sasimka

nekupovala som teraz sice nic nejako, ale pocula som od kamosky, ze teraz sa uz podla tych pismenok riadit netreba, ze treba pozerat spotrebu v parametroch, lebo, ze mnohe co boli pred par rokmi A tak teraz su ako D a tak podobne ;)

urbanovicova

Martinka229

Presne viem o čom hovoríš. Ja od minulého roka pozerám aj práčky aj sušičky, že by sme vymenili, žeby sme kúpili nejakú novú, ale neviem sa v tom zorientovať, neviem ako vybrať, čo vybrať. Pozeráte aj tie energetické štítky?