Aku pračku...?

7klaudiinka7

Dienda, ale veď toto je vec, ktorú si vieš pozrieť normálne v parametroch a vieš sa tým pekne riadiť :)

Dienda

Leosik nie je to nič príjemné, tiež mám takú doma a teda len nervy mám na to a hlavne ide o to, že už ani poriadne nevyžmýka. Takže to keď v zime som doma sušila to prádlo tak to bolo ako za trest. Teraz keď budeme kupovať by som ale chcela už aj takú čo nebude nejako hlučná :)

leosik

To by ma asi porazilo, keby nemôžem práčku zapnúť, keď idem z domu. Som si tak na to navykla, že zapnem a keď prídem, tak len vyberiem prádlo a hotovka. Aspoň nemusím počúvať, ako hučí, keď perie :D

zancicka

to mas asi ako pri kazdej znacke, ze najdes aj lacnejsie aj drahsie. zalezi od toho, ake chces aby mala funkcie, spotrebu, velkost a tak dalej. od toho sa ta cena potom odvija.

sofkasofka

cicilka zaujalo ma to čo si písala, ale nemám skúsenosti so značkou, čo si spomínala, v akej cenovej relácii sa tá značka pohybuje? Lebo chceme novú práčku keďže stará cestuje už po kúpeľni keď žmýka, takže ju vôbec nemôžem pustiť keď napríklad niekam idem alebo tak.

modroocka333

dariniatko hlavne problem je aj s tymi, co by ho vobec opravili, to nie je ako kedysi, ze bol pomaly na kazdom rohu nejaky ten opravar, dnes to vobec tak uz nie je a to je zasadny problem :/

dariniatko

urbanovicova to ano a zvlast ak ide o nejake starsie spotrebice, ze napriklad uz ani nie su dostupne tie nahradne diely, ktore by bolo treba. celkovo su tie opravy dost nerentabilne si myslim. ani nepoznam asi nikoho, kto by si bol napriklad, ze televizor daval opravovat, to sa hned proste nove kupuje.

kollki

Renilla je to taka normalna cena, mne by to nebolo luto, ked viem, ze budem mat bez starosti, ze mi niekto dovezie, vynesie a nemusim sa o nic starat, aj viac by som zaplatila :D :D

renilla

teajka tak to by si asi vela chcela v dnesnej dobe, aby niekto zadarmo nieco robil. vsak ta cena 20 eur je podla mna za toto vsetko uplne na mieste.