Priberanie pocas brania antikoncepcie

dana

Ja som brala Mercilon 5 rokov a pribrala som 22 kg (hrôza), navyše som mala vysoký tlak a takmer žiadnu chuť na milovanie. Jediný prospech, ktorý som z toho mala bolo, že som mala lepšiu pleť. Teraz mám už 3 roky vnútromaternicové teliesko a pomaly sa dostávam do normálu s váhou aj s tlakom.

zuzana

dida, ak chces brat antikoncepciu iba preto, aby si pribrala, tak je to blbost... zbytocne si budes v tvojom mlaom veku dopovat telo hormonmi a pravdepodone ani aj tak nepriberies... ja mam tiez rychly metabolimus a po zacani brani antikocepcie som nepribrala ani deko... stale som bola na svojich 42 kg... ale vekom sa to upravilo, clovek dospel, dovyvijal sa a teraz mam uz 46 a to som zacala priberat iba minuly rok... skus nieco ine, a nie sa dopovat liekmi a hlavne hormonmi....

dita

potrebovala by som poradit mam 16 a chcela by som zacat brat antikoncepciu,aj ked si uvedomujem ze nie je dobre pchat do seba lieky a nicit si zdravie.mam vsak taky problem zesom strasne chuda,a chcela by som pribrat nejake to kilo lebo sa o to uz davno pokusam,netrpim anorexiou,mam vsak strasne rychli metabolizmus.myslite ze ma vyznam ju brat?

peto

uvedomujete si nasledky brania antikoncepcie? ja by som ju nebral v zivote keby som bol zena!!! vazte si svoje zdravie kym ho mate a nenicte si ho!! ked nebudete vediet otehotniet tak potom si to uvedomite:((

majestic

Ahoj ja som brala cilest asi 2.5 roka. S tabletkami som bola velmi spokojna. Nepribrala som ani deka. Co sa tyka priberania. Sposobuju to hormony, ako uz urcite vies. Neviem ako je to s tebou pred menstruaciou, ale ja by som zjedla aj vola {a pritom som vegos]. Niektora antikoncepcia posobi presne ako PMS[aj s chutami], takze vlastne nepriberas z tabletiek, ale z toho, ze trosku viac jes. Pokial si si nevsimla, ze by si viac jedla, tak rozhodne zmen antikoncepciu. Antikoncepcia by mala pracovat s tvojim telom, nie proti nemu. [Brala som cilest aj na plet, pricom nie je drahy- to pre ostatne baby}. A este, pre Lilu, ak chces pribrat, chod k dietologovi. Na prsiach trvalo nepriberies, antikoncepcia by ti mohla pomoct, ale ked ju vysadis, vratis sa do normalu. Neviem kolko mas rokov, ale jedno ti poviem, niektore zeny by spravili neviem co aby boli stihle.

burko3_2

ahoj, no ja berem už tri roky miktroginon a som sním veľmi spokojná. Poviem ti že ak priberáš s antikoncepcie tak ti nesedí na organizmus ich obsah. Vieš niektoré antikoncepcie rôzne pôsobia na telá. Vyskúšaj inú antikoncepciu. Držím palce

samotqa

Myslím ze po dvox tyzdnox brania antikoncepcie asi tazko mozes pocitovat nejake zmeny. Po dlhsom case to ano. Alebo ked ix vysadis. Ja uz to svinstvo do ust nezoberiem. Antibejby chrana je o.k., ale moze to pohaluzit rovnovahu hormonov a z toho potom priberies.